Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Děsivé video řeší policie! Na otce holčičky bijící polštář bylo podáno trestní oznámení

Děsivé video řeší policie! Na otce holčičky bijící polštář bylo podáno trestní oznámení
Zdroj:
Video holčičky bijící polštář pálkou od pátečního rána koluje internetem! Dívenku její otec nabádá k tomu, aby si představovala, že je polštář "cikán nebo muslim". Na otce již bylo podáno trestní oznámení a vypadá to, že pro něj toto domácí video bude mít mnohem horší dopad, než si myslel.

Video je opravdu otřesné a je patrné, že otec se snaží ve vlastním dítěti vzbudit agresi a rasovou nenávist. To se mu však může těžce nevyplatit Video uživatele sociálních sítí pohoršilo natolik, že na něj okamžitě upozornili příslušné orgány. Mezi takovými je i mladý právník Petr Horáček, který se vyjádřil pro TN.cz.

"Podávám ho z důvodů podněcování rasové a náboženské nesnášenlivosti a podněcování k násilí či ublížení na zdraví vůči určité skupině/menšině této republiky. Vnímám to jako velké možné ohrožení naší demokratické společnosti i hodnot právního státu," uvedl právník a není jediný, kdo sdílí tento názor

"Vzhledem k závažnosti celého případu nemůžeme v této chvíli poskytnout konkrétnější informace," řekla policejní mluvčí Eva Stulíková a potvrdila tak, že případ policie již řeší.

Kromě policie se případem bude pravděpodobně zabývat i sociálka. Totožnost otce z videa zatím není veřejnosti známá. Na svém profilu video sdílel uživatel Olloph Samorost, který však údajně není autorem. Video mu prý bylo pouze posláno.

Související články

Další články