Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Děsivé video: Hazardér natáčí sám sebe, jak ve velkých výškách riskuje život

Adrenalinové video: James Kingston zdolává obří jeřáb v Southamptonu.
Zdroj: YouTube.com

Po kyjevském kaskadérovi Mustangovi tu máme dalšího adrenalinového šílence, kterého baví riskovat život v závratných výškách. Dvaadvacetiletý James Kingston se bez jakéhokoliv jištění prochází po úzkých římsách, skáče z budovy na budovu nebo leze po obřích jeřábech.

Dech beroucí video, které natočil s použitím čelové kamery v Southamptonu, na serveru YouTube zaznamenalo již přes 1 300 000 zhlédnutí. "Nebojím se. Strach je luxus, který si v takové situaci nemůžete dovolit. Bral jsem to jako dobrodružství. Nešel jsem tam zemřít, ale žít," řekl James.

James se nedávno vydal také do Cambridge, aby se trochu proběhl po místních střechách. "Mám zde několik dobrých přátel a jsou tu nejlepší střechy v celé Anglii," uvedl mladík, který se takzvanému "free runningu" věnuje již šest let.

Mluvčí Cambridgeské univerzity ovšem prohlásil, že James svým jednáním ohrožoval sám sebe i ostatní: "Nejenže vnikl na cizí pozemek, ale došlo k ohrožení veřejného zdraví i jeho vlastního zdraví. Tyto aktivity bychom v žádném případě neměli podporovat."

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy