Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Děsivé tajemství Lea Beránka: Provádí šílené kousky, přitom má těžce nemocné srdce!

Leo Beránek má nemocné srdce.
Zdroj: Facebook.com

Šílenec Leo Beránek (22), který se rozhodl rozbouřit vody českého šoubyznysu tím, že vulgárně nadával divákům při koncertě v klubu Roxy, poté zmlátil zřejmě nevinného náhodného kolemjdoucího, pomočil raut na openingu klubu, kde se právě občerstvovala Andrea Verešová (32), a chystal se podniknout další zvěrstvo na afterparty České Miss 2013, skrýval velké tajemství.

Už od puberty má nemocné srdce, které nebije pravidelně. "Od patnácti let mám srdeční arytmii a s přibývajícím věkem se to zhoršuje. Párkrát už se stalo, že jsem omdlel a vezla mě rychlá," přiznal eXtra.cz Beránek. Český rapper dokonce musel podstoupit nepříjemný zákrok, kdy mu lékaři přes tepnu v tříslech zavedli katetr až do srdce a snažili se příčinu arytmie zneškodnit. "Úspěšnost tohoto zákroku není stoprocentní a já měl tu smůlu, že se to nepodařilo a už asi ani nepodaří," pokračoval ve své zpovědi Leo.

Od té doby každých dvanáct hodin polyká prášky, aby mohl fungovat a nezkolaboval. Ovšem proč Beránek ohrožuje svoje zdraví a riskuje tak další zdravotní problémy, nám do hlavy nejde. Je nám jasné, že místo aby se šetřil a navštěvoval kurzy jógy, už teď v hlavě určitě spřádá plány, jakým dalším kouskem pohorší naši společnost.

Související články

Další články