Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Děsivé proroctví jasnovidce Horacia Villegase: Znám datum, kdy vypukne TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA! A bude to hodně brzy…

Třetí světovou válku předpověděl i Nostradamus.
Téměř každý měsíc nás děsí různá proroctví jasnovidců a lidí, kteří vidí do budoucna. Někteří, jako například Baba Vanga, věští ze záhrobí. Nyní je tady nová předpověď, ze které mrazí. Jasnovidec Horacio Villega tvrdí, že ví, kdy vypukne třetí světová válka. A bude to už v květnu!

Jasnovides Horacio Villegas tvrdí, že vidí do budoucnosti a je boží prostředník. Tudíž přesně ví, co se bude dít. Nyní přišel se šokujícím proroctvím. Brzy vypukne třetí světová válka a on zná to datum, kdy to vše začne!

Podle něj by měla 3. světová válka vypuknout už 13. května 2017! Navíc je to den 100. výročí návštěvy Panny Marie. Prý k tomu dospěl na základě svých bádání a studií. Jenže vše odstartuje falešná zpráva. V hlavní roli bude Donald Trump, Rusko, Severní Korea a Čína! Mezi prvními konflikty bude Sýrie a Severní Korea, což už se vlastně stalo.

Možná to někomu bude znít jako úplný nesmysl, ale je fakt, že se to hodně blíží realitě. Třetí světovou válku totiž předpověděl i Nostradamus. Tak uvidíme, co se stane 13. května 2017. Doufejme, že je to jen jedno z mylných proroctví nějakého jasnovidce.

Mohlo by vás zajímat

Další články