Polka Magda Žuk se z dovolené v Egyptě už bohužel nikdy nevrátí. Zemřela za podivných okolností v Hurghadě. Její přítel je přesvědčen, že egyptská strana o případu neříká celou pravdu. Do vyšetřování se podle webu Fakt.pl už vložil známý polský detektiv Krzysztof Rutkowski – psali jsme ZDE.

Podle rodiny si Magda vyrazila sama na místní diskotéku. Pak ji zřejmě někdo zdrogoval a zneužil. Když se jí přítel dovolal do hotelu, byla rozrušená. "Dostaň mě odsud, prosím,“ sdělila mu vyděšená Magda a byla na pokraji psychických sil. Marcus se ptal, co se děje. "To by nedávalo žádný smysl, kdybych ti to řekla. Dostaň mě odsud, prosím. Nemůžu ti říct, co se stalo,“ plakala do telefonu.

Z hotelu byla odvezena do nemocnice. Záběry bezpečnostních kamer zachytily její boj s personálem. Z nemocnice chtěla zmizet. Bála se o život. Lékaři ale tvrdí, že byla velmi rozrušená, proto ji museli přivázat popruhy k lůžku.

Podle sestřičky z nemocnice se jí popruhy ale podařilo uvolnit a pak běžela k oknu a vyskočila z něj na ulici.

Místní kriminalisté případ uzavřeli jako sebevraždu. Jenže rodinu zajímá, co její psychóze předcházelo. Byla pod vlivem syntetických drog? Byla před smrtí týrána a znásilněna? Podle detektiva Krzysztofa Rutkowského zranění neodpovídají pádu z okna, ale jde o něco zásadnějšího.