Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 3. 1. 2023: Ryby by neměly utrácet a Býky čeká nepříjemná hádka

Horoskop na dnešní den úterý 3. ledna: Ryby by neměly utrácet a Býky čeká nepříjemná hádka
Zdroj: Lundea.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 3. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (19. 1. - 19. 2.)

Vypadá to, že se vám ozve někdo, s kým jste již dávno ztratili spojení – spolužák, kolega, vzdálený příbuzný, dokonce by se mohlo jednat o člověka ze zahraničí. Popřemýšlejte, kdo by to mohl být.

Ryby (18. 2. - 21. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste zbytečně neutráceli. Pokud je to možné, než někam vyrazíte, nechte raději svou platební kartu doma. Vaše konto se totiž tenčí a peníze budete brzy potřebovat.

Beran (20. 3. - 21. 4.)

Budete mít dostatek energie i příležitostí, abyste splnili vše, co jste si předsevzali. Bude se vám dařit jak v soukromých záležitostech, tak i v těch pracovních - pokud máte něco vážně neodkladného.

Býk (19. 4. - 22. 5.)

Máte tendenci jít hlavou proti zdi a všechno vidíte jen černobíle. Nechcete přijmout kompromisy, za každou cenu prosazujete jen to, co si sami přejete. Pokud to přeženete, čeká vás nepříjemná hádka.

Blíženci (20. 5. - 22. 6.)

Den vám přinese několik příležitostí, kdy byste konečně měli nahlas říci to, co si již delší čas myslíte o jisté neřešitelné situaci. Zainteresované osoby to přijmou kladně. Budete překvapeni výsledkem!

Rak (21. 6. - 23. 7.)

Neukvapujte se v rychlých soudech. Všechno nemusí být ve skutečnosti takové, jak to na první pohled vypadá. Tak ať svého rozhodnutí později nelitujete. Tato rada se speciálně týká finančních věcí.

Lev (22. 7. - 24. 8.)

Horoskop vás varuje, abyste se vůbec nepouštěli do debat o finančních záležitostech. Nemusí jít přitom o velké investice, ale i o drobné výdaje. Vaše vyjednávací schopnosti nejsou zrovna nejlepší.

Panna (22. 8. - 24. 9.)

Nechovejte se tak zdrženlivě. Někdy musíte věci trochu rozpohybovat, vyvinout více úsilí a energie. Dávejte ale pozor, ať to zase nepřeženete. Především v rodině by to mohlo způsobit neplechu.

Váhy (22. 9. - 24. 10.)

Podle horoskopu byste se měli vyhýbat stresujícím situacím. Když se kvůli každé drobnosti naštvete, nepřinese vám to nic užitečného. Dosáhnete pravého opaku a ještě dlouho vás to bude mrzet.

Štír (23. 10. - 23. 11.)

Jestli máte pocit, že jste neustále ve stresu a chybí vám odpočinek, pak hned po splnění posledních povinností vyrazte někam do přírody. Dobře vám udělá také plavání nebo nějaká jiná relaxační aktivita.

Střelec (22. 11. - 22. 12.)

Když budete tvrdohlavě setrvávat na svých názorech, věřte, že k výraznému posunu ve vaší kariéře rozhodně nedojde. Ač to bude bolet, je třeba udělat kompromis. To samé platí i pro rodinné vztahy.

Kozoroh (21. 12. - 21. 1.)

Tento den pofrčí na plné obrátky. Těšit se můžete na několik lákavých nabídek, které dostanete. Jedinou potíž čekejte v tom, že si nebudete umět vybrat. V tom případě volte spíše srdcem než rozumem.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy