Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 13. 2. 2024: Rybám půjde vše od ruky, Panny uspějí na nákupech

Láska prochází žaludkem.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 13. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop radí, ať se zaměřujete na věci, které vás nabíjejí energií. Dopřejte si všechno, co máte nejraději. Ozvěte se přátelům, které jste dlouho neviděli, a naplánujte s nimi setkání.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den vám půjde všechno dobře od ruky, takže povinnosti splníte celkem rychle. Jestliže však k některým činnostem nemáte důvěru, nenechte se k nim nikým přinutit, jinak byste toho litovali.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy vám radí, že pokud jste zatoužili po větších změnách ve svém životě, abyste to prozatím odložili. Nejprve si všechno do detailu promyslete a poraďte se s někým, komu můžete zcela důvěřovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že se vytouženého úspěchu v jisté záležitosti ještě nedočkáte. Netlačte ale moc na pilu. Když budete dostatečně trpěliví, ušetříte se od nepříjemné srážky s tvrdou realitou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Počítejte s tím, že pokud vám bude někdo odporovat, ustojíte to pouze s přesvědčivými argumenty. Nenechte se unést emocemi a pečlivě se připravte na veškerá jednání, která vás čekají.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Podle horoskopu byste se měli věnovat zlepšování fyzičky. Vyzkoušejte nějaké nové aktivity a sporty. Pokud se vydáváte na hory, je to fajn nápad: potkáte tam zajímavé lidi, kteří vás dokonce ovlivní do budoucna.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte nostalgickou náladu, nepropadejte však posmutnělým myšlenkám. Seberte veškerou svou energii a vyrazte se bavit do společnosti. Mějte na paměti, že na zamračený obličej není nikdo zvědavý.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den budete mít šťastnou ruku při nákupech. Pořiďte si něco pěkného na sebe, módní doplněk nebo boty z aktuální kolekce. Pamatujte i na své blízké a potěšte je maličkostí.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop nabádá, abyste se na ostatní více usmívali. Udržujte si dobrou náladu a uvidíte, že jí brzy nakazíte i své okolí. S optimismem se vám podaří všechno, co si jen budete přát.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zavolejte svým přátelům a zorganizujte s nimi setkání. Aspoň se odreagujete a přijdete na jiné myšlenky. Musíte na nějakou chvíli zapomenout na problémy, které se vám stále honí hlavou.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Snažte se zodpovědně vykonávat i ty úkoly, které považujete za nepodstatné. Nebude dlouho trvat a zúročí se vám to. Stačí být vytrvalí. Také se vám bude dařit v kreativní činnosti, případně ve sportu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Udržujte si dobrou náladu a rozdávejte ji i ostatním. Naslouchejte druhým a dejte jim také příležitost, aby se vyjádřili. Připomínky okolí berte v potaz a nechte si poradit od zkušenějších osob.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy