Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na úterý 12. 3. 2024: Ryby se dostanou do kuriozní situace, Váhám zatopí nepříjemné pomluvy

Bude třeba najít kompromis.
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 12. 3. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Snažte se být aktivnější a průbojnější. V osobním životě vám to rozhodně prospěje. Co jste dlouho odkládali, s tím teď budete mít ideální příležitost konečně dotáhnout věci do konce. Tak nepromarněte svou šanci.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že jistá kuriózní situace zapříčiní, že se stanete centrem pozornosti svých přátel i okolí. Budete sice muset hodně věcí vysvětlovat, ale všichni to s chápajícím úsměvem přijmou.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop nabádá, abyste se soustředili na mezilidské vztahy. Naslouchejte lidem a dejte jim možnost, aby vyjádřili své názory. Nechte si od nich poradit a zužitkujte jejich zkušenosti.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Buďte co nejvíce trpěliví a disciplinovaní. Jen tak zvládnete všechny povinnosti, které na vás čekají. Snažte se být ohleduplní, ochotní a pomáhejte druhým, především pak těm slabším.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Podle horoskopu vám hrozí nejrůznější spory a nedorozumění. Zkuste nepodléhat chmurným myšlenkám, bojujte s nimi. Do pohody by vás mohla vrátit procházka na čerstvém vzduchu nebo dobrý drink.

Doporučené video: Tři znamení, která nikdy nepřestanou mluvit


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás přepadla nálada na šprýmy, určitě dobře zvažujte, co si ke komu můžete dovolit, abyste to náhodou nepřepískli. Den se bude vyvíjet příznivě, takže co třeba večer vyrazit s přáteli do baru?

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Myslete na to, že si svým smyslem pro spravedlnost přiděláváte zbytečné problémy. Uvidíte, jak se vám uleví, když si budete všímat jen svých věcí. Nelekněte se, když k vám někdo přijde s neobvyklou nabídkou.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nerozčilujte se nad věcmi, které jsou už dané a stejně je nemůžete změnit. Nemá cenu se s druhými dohadovat, buďte více tolerantní. Narážky od ostatních si neberte osobně.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pomluvy se šíří rychle, ani nevíte jak. Vy však budete úplně konsternovaní, jak jste se v centru debat ocitli právě vy. Čím více se budete snažit vysvětlovat, tím víc ostatní budou přesvědčení, že je tahle fáma skutečný fakt.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Všechno, co začnete dělat, se snažte dotáhnout do konce. Nepouštějte se do nějakých dobrodružství s nejasným koncem, dělejte jen takové věci, kde jste si jistí v kramflecích.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jestli jste nervózní jen proto, že se vám nakupila práce, místo stěžování si sepište seznam věcí, které mají prioritu, a které naopak by mohly počkat. Večer si pak dopřejte nějaký kulturní zážitek.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste soukromé věci netahali do práce, platí to pochopitelně i naopak. Poslední dobou jste značně podráždění a začíná se to projevovat na vašich předváděných výkonech.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy