Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na středu 27. 3. 2024: Střelci se budou muset vypořádat s problémy, Váhy čekají náročné úkoly

Problémy také může způsobovat, když si řeknete o větší množství práce, ale nakonec své nové povinnosti rychle vzdáte.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 27. 3. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nemějte obavy improvizovat, buďte spontánnější. Uvidíte, že vaši blízcí to uvítají. Využijte vhodnou chvíli na získání osoby, která je vám sympatická. Nestyďte se a projevte své city naplno.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rodina vám na tento den sice nachystala nějaké povinnosti, ale všechno zvládnete v pohodě. Odměnit se můžete něčím novým do šatníku a oblíbeným pokrmem v restauraci při posezení s přáteli.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den nemějte obavy pustit se i do náročnějších aktivit, všechno zvládnete v pohodě a bez větší námahy. Nevyhýbejte se ani společenskému životu, získáte užitečné kontakty a ještě se dobře pobavíte.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Blízká osoba se na vás obrátí s prosbou o pomoc. Ačkoli to bude na úkor vašeho volného času, udělejte maximum pro to, abyste dotyčnému člověku pomohli. Budete z toho mít dobrý pocit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Budete mít tendenci způsobovat zmatek ve vlastním zavedeném systému. Nemůžete chtít všechno hned. Začněte se povinnostem věnovat postupně, ať to všechno dáte zase do pořádku.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, ať hodíte povinnosti za hlavu. Udělejte jen opravdu to nejnutnější a pak zkuste vymyslet program, který potěší vás i vaše nejbližší. Vždyť moc dobře víte, co už jim dlouho slibujete.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Kromě povinností byste si měli najít čas i na své přátele. Ve společnosti získáte důležité kontakty, které se vám budou hodit nejen pracovně, ale i v soukromí. Dařit by se vám mělo i v milostném vztahu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den buďte obzvlášť obezřetní. Pokud u vás dojde k nějakému konfliktu s okolím, trvejte důsledně na svém. K protistraně buďte ale upřímní a veškeré argumenty si dopředu pořádně připravte.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy radí, abyste si náročné úkoly rozkouskovali a naplánovali krok za krokem. Jinak byste mohli chybovat. Nad soukromými problémy ostatních lidí se netrapte, jen vás to vyčerpává.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy nabádají, abyste se snažili najít čas na sebe a své blízké. Vyrazte za sportovními aktivitami a na večer si naplánujte nějaký kulturní zážitek. Věnujte čas i blízkým přátelům, které jste už déle neviděli.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop upozorňuje, že se budete muset vypořádat s několika problémy. Určitě nepropadejte panice, to by věci zkomplikovalo. Věřte, že nakonec všechno zvládnete, a tak se nestresujte předem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy prozrazují, že byste se měli zaměřit na mezilidské vztahy, ať to nezačne skřípat. Naslouchejte ostatním a dejte jim možnost, aby vyjádřili své názory. Zkuste najít společnou řeč.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy