Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na středu 14. 2. 2024: Lvy čeká únava a přepracovanost, Váhy nemile překvapí rodina

Poznáváte se?
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 14. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud se dostanete do situace, že vám někdo záměrně řekne něco ošklivého, aby vám ublížil, nedávejte znát, jak moc vás to zasáhlo. Lítost si nechte na chvíli, až budete v klidu o samotě.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zkuste více relaxovat a věnovat se příjemným a oblíbeným činnostem. Udělejte si den pro sebe, dopřejte si všechno, co máte rádi. Nenechte si pohodu narušit negativně smýšlejícími lidmi.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pozvěte na návštěvu své přátele a překvapte je kulinářskou specialitou. Atmosféra bude příjemná, a tak si večer společně zajděte někam za kulturou. Co třeba navštívit kino nebo koncert?


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy říkají, že byste se měli zabývat podstatnými věcmi. Nerozptylujte se malichernostmi. Svým optimismem nakazíte všechny kolem sebe. Pozor si dejte na nediskrétnost a přílišnou otevřenost.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nezahrávejte si s city druhých lidí. Nevíte-li, jak někoho odmítnout, neudržujte ho pořád v nejistotě nebo naději. Raději dotyčnému otevřeně řekněte, jak se věci mají, pochopitelně co nejohleduplněji.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Využijte ve váš prospěch všechny příležitosti, které tento den dostanete. V ničem se neomezujte a své touhy také krotit nemusíte. V postelových radovánkách navrhněte věc, která vás už dlouho láká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop upozorňuje na únavu a přepracovanost. Nemůžete být pořád v jednom kole, je třeba myslet i na odpočinek. Dokončete jen to nejnutnější a dejte si na chvilku od všeho pauzu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy radí, abyste se snažili o pochopení problémů druhých lidí. Nemějte obavu vyjádřit k dané situaci svůj pohled, ale zvolte citlivější formu, abyste někomu ještě neublížili.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Můžete očekávat, že se od svých nejbližších dozvíte něco, co vás nemile překvapí. Mějte na paměti, že výčitky nic nevyřeší, raději společně v klidu proberte všechny možnosti nápravy.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy prozrazují, že vás v rodině čeká nedorozumění ohledně trávení času v dalších dnech. Zkuste být chápající a hlavně nestupňujte napětí. Zdá se, že bez kompromisu to stejně vyřešit nepůjde.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Myslete i na ostatní příbuzné, nejenom ty nejbližší. Pokud se za nimi nechystáte, aspoň jim zavolejte a řekněte jim něco hezkého. Dlouho na to čekají a budou mít velkou radost, však uvidíte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čekejte nervóznější atmosféru. Pozor si dejte na přecitlivělé reakce okolí. Nebude úplně jednoduché, abyste zůstali za všech okolností trpěliví a objektivní, takže se snažte, co to jde.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy