Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na středu 1. 5. 2024: Ryby čekají hádky, Štírům vázne komunikace

Denní horoskop na středu 1. 5. 2024: Ryby čekají hádky, Štírům vázne komunikace
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 1. 5. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Doma vás čekají potíže nejrůznějšího rázu. Snažte se být trpěliví a do řešení problémů se nevrhejte po hlavě. Dobře važte svá slova, mohli byste nechtěně ublížit někomu, kdo si to vůbec nezaslouží.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Připravte se na to, že konfliktním situacím se nevyhnete. Čekejte nejrůznější šarvátky se sousedy, se kterými zrovna nevycházíte. Je třeba zachovat chladnou hlavu, ať neřeknete něco, čeho budete litovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věnujte pozornost každé maličkosti, kterou děláte, možná pro vás bude mít ve výsledku ještě fatální význam. Nepouštějte se tento den do žádných riskantních činností, nemusely by se vám vyplatit.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jestli toho máte už po krk a valí se na vás další a další povinnosti, nebojte se říci ne. Ale důrazné NE. A když už v té ráži budete, povězte všechno, co máte na srdci, uleví se vám.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy prozrazují, že máte chuť vrhnout se s plnou vervou do práce. Myslete ale na to, abyste to nepřepískli. Buďte tolerantní k těm, kteří vašemu tempu nestačí. Zkuste občas neklást tak vysoké nároky.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Mějte na paměti, že povídání o tom, co všechno máte v plánu, ještě nikoho nikam neposunulo, tak už konečně přejděte od slov k činům. Využijte veškeré příležitosti, které se vám nabízejí.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vás zasáhne chuť kreativně něco vytvořit, snažte se z toho vytěžit maximum. Veškerou inspiraci zužitkujte ve svůj prospěch. Doma někdo očekává, že mu pomůžete s důležitým rozhodnutím.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vám radí, ať se nebojíte dupnout, když to s některými lidmi nepůjde po dobrém. Nejenže vám to zvedne sebevědomí, ale konečně všem ukážete, že moc dobře víte, čeho chcete dosáhnout.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jestli se snad cítíte příliš vyčerpaní, tak vězte, že baterky si snadno dobijete někde na čerstvém vzduchu. Procházka vám přijde vhod. Večer bude přát seznamování, můžete potkat životní lásku.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na to, že bude poněkud váznout komunikace. Jestli máte pocit, že vám vůbec nikdo nerozumí, neberte si to osobně. Nenechte se zaskočit kritikou ani odtažitějším chováním ostatních lidí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den si dejte pozor na přílišnou důvěřivost. Poslední dobou jste na sobě tvrdě pracovali a zasloužíte si uznání, proto se nenechejte nikým ohrozit. Posilujte imunitu, aby vás nepostihla nemoc.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Podle horoskopu byste si den měli pořádně užít. Čekejte radostné zprávy a nezapomeňte se s nimi pochlubit i svým blízkým. Nikoho neobtěžujte řečmi o práci, vyrazte raději za zábavou.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy