Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na sobotu: Vodnáře čeká doslova zázrak, Ryby vystoupí z komfortní zóny

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy připravily na sobotu 12. 11. 2022. Magická kombinace čísel pokračuje a šance změnit váš život se tak násobí. Naložte s tím rozumně! A podívejte se, jaký je váš dnešní denní horoskop.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nesrovnávejte se s ostatními lidmi, máte vlastní tempo, kterým momentálně jdete. Cokoli si přejete, vám hvězdy naservírují jako na zlatém podnose. Musíte jen vystoupit ze svého stínu a opustit ty lidi, kteří vás brzdí. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zkuste se pro tentokrát rozhodnout jinak, ať vidíte, jaké možnosti vůbec máte. Pokud setrváváte v pevných přesvědčeních, nikdy nemůžete vystoupit ze své komfortní zóny a začít něco nového. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Najdete přátele i v lidech, u kterých byste si nikdy dříve nemysleli, že si můžete rozumět. Zkuste přijmout pozvání na odpolední čaj nebo kávu. Budete překvapeni, jak příjemně se budete cítit. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud nejste v pohodě vy, nemůžete zvládat všechny povinnosti, které každodenně řešíte. Mnohem snáze potom vyletíte a rozkřičíte se na své blízké, kterým chcete být naopak oporou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ať už jste teď na hony vzdáleni tomu, čeho chcete dosáhnout, nebo se vám naopak daří, na co sáhnete, zkuste trochu polevit ve své urputné snaze, aby bylo vše podle vás. Ono se to poddá, uvidíte. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Znovu navážete vztahy s někým, kdo pro vás byl dlouhé měsíce tabu. Nemusí jít o partnerský vztah, možná to bude někdo z vašich přátel, se kterým se vám po čase rozešly názory. Dnes si to hravě vyříkáte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud už u vás ve městě pomalu začíná vánoční výzdoba, vyrazte třeba na nějaký dobrý svařák nebo trdelník! Uvidíte, jak vás to příjemně uklidní a naladí na blížící se konec roku. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nabídněte druhému pomoc, uvidíte, jak se vám to rychle vrátí. Karma funguje velmi jednoduše, milé Panny. Co chcete od vesmíru dostat, to rozdávejte druhým. Tomu se říká zákon propojenosti. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Uvědomte si, že vaše dobře mířené rady se dnes stejně nesetkají s úspěchem. Ačkoli byste chtěli dosáhnout všeho, co vám svět nabízí, a stejně tak to radíte ostatním, ti mají úplně jiné životní tempo. V galerii najdete, na co se raději zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Chvíle strávené s rodinou budou pro vás teď opravdu důležité. Na chvíli zpomalte, zahrajte si oblíbenou deskovku nebo si povídejte o tom, na co není v pracovních dnech čas. Zase naplníte vaší duši radostí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buďte aktivní a snažte se vymyslet, co byste dnes mohli s vašimi blízkými podniknout. Sezení na gauči už bylo víc než dost, raději běžte něco zažít! Vždyť co vám přece brání? V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud už jste dlouho toužili po novém domácím mazlíčkovi, právě teď by na něj měl být vhodný čas. Dokonce se v rodině shodnete na tom, jaká bude vaše společná volba. A to se u vás jen tak nevidí! V galerii najdete, co pro vás hvězdy mají.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy