Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na sobotu 6. 1. 2024: Berany čekají milá setkání, Štírům do života promluví minulost

Denní horoskop na sobotu 6. 1. 2024: Berany čekají milá setkání, Štírům do života promluví minulost
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 6. 1. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den přinese různá překvapení. Neodmítejte tvrdošíjně dárek, když vás chce někdo upřímně a od srdce potěšit. Zapomeňte na podezíravost, dotyčný člověk se ničím neprovinil.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Podle horoskopu obdržíte příznivé zprávy, ve které jste už ani nedoufali. Vytěžte ze všeho maximum, vždyť si to přece zasloužíte. Dostavit se může i nečekaná návštěva. Přijměte ji s otevřenou náručí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že se můžete těšit na milé setkání s přáteli. Zato doma hrozí neshody, nenechte se vyprovokovat k unáhlené reakci, snažte se všechno společně vyřešit v klidu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud máte pocit, že vám schází energie, musíte se také občas zastavit. Hlavně si odpočiňte a načerpejte nové síly, jinak si tento den vůbec neužijete. Večer byste mohli vyrazit někam za kulturou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy nabádají, abyste se věnovali zlepšování fyzičky. Odreagujete se a přijdete na veselejší myšlenky. Věčně zamračeným osobám se rovnou vyhněte. Mohly by vám zkazit náladu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Snažte o sebe více pečovat. Dopřejte si masáž nebo saunu a nezapomínejte rovněž na pohybové aktivity. Udržujte si dobrou náladu a uvidíte, že jí brzy nakazíte i lidi ve svém blízkém okolí.

Doporučené video: Tři znamení, která nikdy nepřestanou mluvit

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Připravte se na to, že se nesetkáte s pochopením lidí v okolí. Při prosazení toho, co chcete, budete muset pořádně zabojovat. Připravte si veškeré argumenty, aby vás pak nic nezaskočilo.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy prozrazují, že byste se nejraději věnovali pouze relaxaci. Budete se muset přemoci, nikdo jiný za vás povinnosti neudělá. Zkuste se koncentrovat, ať uděláte vše, co musíte. Pak bude čas na odpočinek.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budete mít poněkud pomalejší rozjezd, ale nastalé okolnosti zapříčiní, že brzy nebudete vědět, kam dřív skočit. Až budete mít vše hotovo, vrhněte se do víru zábavy. Horoskop přeje tanci.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Někdo vám připomene minulost, což vás dost nepříjemně zaskočí. Neprožívejte to tak a snažte se být aspoň trochu nad věcí. Uvědomte si, že už jste někde úplně jinde a nemusíte se nikomu zodpovídat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy prozrazují, že byste se rozhodně neměli tolik předvádět a vtipkovat. Existuje okruh lidí, kteří váš specifický druh humoru nemusí. Tak se raději držte zkrátka, ať nejste terčem zlých pohledů.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop prozrazuje, že máte tendenci létat s hlavou v oblacích. Měli byste se rychle vrátit nohama zpátky na zem, jinak bude střet s realitou o to tvrdší. Fantazírovat můžete jen před těmi nejbližšími.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy