Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na sobotu 27. 4. 2024: Blížence přepadne chmurná nálada, Pannám hrozí malér

Denní horoskop na sobotu 27. 4. 2024: Blížence přepadne chmurná nálada, Pannám hrozí malér
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 27. 4. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vaše nervozita u vás vyvolá větší zranitelnost a tendenci k agresivitě. Nevylévejte si vztek na druhých a vyvarujte se nepromyšleného a impulzivního chování. Snažte se vyhýbat konfliktním lidem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Připravte se na to, že budete muset překonat několik překážek. Snažte se nepodléhat nervozitě a zachovejte při jejich řešení chladnou hlavu. Rozhodně neprosazujte své názory za každou cenu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zaměřte se hlavně na praktické záležitosti. Uspořádejte si pečlivě všechno, v čem máte nějaký nepořádek, ať už je to kdekoli. Buďte tolerantnější k drobným prohřeškům ostatních.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Neměli byste být tolik podezřívaví. Jestliže vám někdo vašemu srdci blízký nachystal milé překvapení, neměli byste za tím hledat postranní úmysly. Raději si užívejte všech momentů, které přijdou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Drazí čtenáři, pokud vás přepadne chmurná nálada, snažte se udělat všechno pro to, abyste jí nepodlehli. Nezůstávejte sami, běžte se bavit do společnosti. Obklopte se lidmi, které máte nejraději.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy vám radí, ať si pohlídáte své náladové výkyvy, jimiž ubližujete svému okolí. Zamyslete se nad svým přístupem a chováním v některých situacích a zkuste se z toho poučit do budoucna.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy prozrazují, že vás čeká den plný zábavy. I přesto se však pokuste soustředit, abyste nejprve splnili své povinnosti. Nemějte obavy, žádné radovánky vám neutečou, všeho si užijete do sytosti.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop nabádá, abyste se nad nikoho nepovyšovali. Pokud se vám někdo blízký svěří s tím, že vlastní vinou spadl do maléru, nereagujte tak, že vy jste ho přece varovali. To teď slyšet nepotřebuje.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Je sice chvályhodné, že se snažíte pomáhat všem lidem okolo vás, ale na sebe jaksi stále zapomínáte. Udělejte tedy pro ostatní jen to nejnutnější a hleďte si zase jednou naordinovat pořádnou relaxaci.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Když budete tvrdohlavě setrvávat na svých názorech, vězte, že k výraznému posunu ve vaší kariéře rozhodně nedojte. Ač to bude bolet, je třeba udělat kompromis. To samé platí i pro rodinné vztahy.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Podle horoskopu byste se měli věnovat zlepšování fyzičky. Vyzkoušejte nějaké nové aktivity a sporty. Pokud se chystáte na cesty, potkáte zajímavé lidi, kteří vás ovlivní i do budoucna.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Máte-li posmutnělou náladu a pocity, že vám nikdo nerozumí, zkuste to rozehnat tím, co máte rádi. Pusťte si oblíbený film nebo muziku, připravte pár dobrot a pozvěte na návštěvu dobré přátele.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy