Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na pondělí 20. 2. 2023: Rodinný čas pro Ryby i nebezpečí pro Raky

Horoskop na dnešní den pondělí 20. února: Rodinný čas pro Ryby i nebezpečí pro Raky
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 20. 2. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Můžete se těšit na milé překvapení od svých nejbližších. Zajeďte na návštěvu za svými příbuznými nebo přáteli, které jste už déle neviděli. Dařit se vám bude také v kreativních činnostech.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop říká, ať využijete alespoň část tohoto dne k návštěvě příbuzných. Po cestě se podívejte na zajímavou památku nebo výstavu. Poseďte s rodinou v cukrárně a odměňte se dobrotou.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Podle horoskopu čekejte konflikty a nedorozumění v komunikaci. Nenechte se ničím rozčílit. Dávejte si pozor na to, co komu prozrazujete. Věnujte se rutinní práci a nezahajujte nové projekty.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vyvarujte se impulzivního chování. Jestli vás bude někdo provokovat, ovládejte se. Buďte k ostatním lidem tolerantnější a nekritizujte je tolik. Obezřetní buďte také na sociálních sítích.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Čekejte proměnlivý a neklidný den. Snažte se přemýšlet jen o svých záležitostech a nepleťte se do věcí druhých lidí. Máte sice hodně nápadů, ale problém je v tom, že je nedotahujete do konce.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste se vyvarovali lehkomyslnosti a roztržitosti. Hlídejte si pozorně svoje věci a zálohujte si data v počítači. Hrozí problémy v komunikaci a konflikty.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento den byste neměli začínat nové projekty a rozhodovat cokoli důležitého. Připravte se na problémy v komunikaci a různá nedorozumění. Neplánujte si přesný program, během dne se bude všechno měnit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás nabádá, ať dokončíte nedodělanou práci za uplynulé dny. Nezačínejte hlavně nic nového. Snažte se zlepšit všechno, co můžete. Vyhněte se lidem, kteří vám berou energii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se neuspěchat důležitá rozhodnutí, ať se nedopustíte fatální chyby. Raději se poraďte s někým, ke komu vzhlížíte a můžete mu také naprosto důvěřovat. Nepodepisujte smlouvy a dokumenty.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste nezanedbávali své povinnosti. Postupujte krok za krokem, buďte důslední a zodpovědní. Ideálně si napište seznam úkolů a z něj odškrtávejte to, co splníte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si pozor na utrácení za zbytečné věci, měli byste pamatovat více na zadní kolečka. Nemusíte dělat všechno úplně sami, abyste dosáhli úspěchu, a proto neodmítejte pomoc od kolegů či kamarádů.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Počítejte s tím, že nastanou problémy v komunikaci a může docházet k neshodám. Nezahajujte nové činnosti, odstraňujte spíše případné nedostatky a chyby ze současných projektů.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy