Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na pondělí 18. 3. 2024: Ryby přepadnou myšlenky na nevěru, Býci budou čelit pomluvám

Denní horoskop na pondělí 18. 3. 2024: Ryby přepadnou myšlenky na nevěru, Býci budou čelit pomluvám
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 18. 3. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nastane situace, kdy uvidíte problémy, které se vám dosud zdály jako neřešitelné, v docela novém světle. Konečně pochopíte, že pokud si nebudete všechno tolik připouštět, věci půjdou mnohem snáze.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud vás přepadly nemravné choutky a přemýšlíte o nevěře, rychle na ni zapomeňte. Uvědomte si konečně, jak báječného člověka máte vedle sebe. Byla by hloupost o něj přijít jen pro chvilkové potěšení.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezapomínejte na zodpovědnost, kterou máte. V opačném případě by se vám to mohlo vymstít a škody by šlo těžko napravit. Postupujte krok za krokem, dotáhněte důležité povinnosti do konce.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Snažte se být spravedliví a objektivní. Neměli byste dát na pomluvy, které uslyšíte, i kdyby vám je sděloval někdo, komu jste dosud důvěřovali. Ačkoli budete pochybovat, věřte, že pravda vyjde brzy najevo.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den si dejte pozor na přehnaně sebevědomé chování. Myslete spíš na pokoru a vstřícnost. Když budete naslouchat ostatním, dozvíte se informace, které pro vás budou k nezaplacení.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud jste zatoužili po nějakých změnách ve svém životě, odložte to raději na pozdější dobu. Teď není vhodná doba. Nejprve si všechno promyslete a poraďte se s někým, komu zcela důvěřujete.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy nabádají, abyste si hlídali, jak budete s druhými lidmi hovořit. Mohlo by se stát, že někoho nechtěně urazíte. Mluvte na rovinu, nic nezamlžujte, ale mírněte slova i tón, jakým je vyřknete.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop radí, abyste se více zajímali o věci, ale i o lidi ve svém okolí. Nenechte si pro příště uniknout zajímavé příležitosti, konkurence kolem by vás snad mohla vyburcovat k větší aktivitě.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy nabádají, abyste se nad nikoho nepovyšovali. Pokud se vám někdo blízký svěří s problémem, určitě mu nepřipomínejte, že jste mu to už předtím dávno říkali, on tohle slyšet nepotřebuje. Raději se snažte dotyčnému opravdu pomoci.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na to, že vás čeká náročný, a k tomu i poučný den. Informace, které získáte, nejprve pořádně prověřte. Zaměřte se na detaily, které vám dosud unikaly, rozřešení už máte na dosah.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy vám přejí. Je pravděpodobné, že získáte něco, po čem už delší čas toužíte. Pokud budete muset trochu zariskovat, nebojte se toho, neboť je to jediná možnost, jak se posunout dál.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pečlivě překontrolujte veškeré kroky, které hodláte podniknout. Opatrně nakládejte s financemi, mohli byste prodělat – nákupy na internetu nemusí být vždy tak výhodné. Raději dávejte pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy