Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na pondělí 1. 4. 2024: Ryby budou čelit kritice, Pannám potečou nervy

Denní horoskop na pondělí 1. 4. 2024: Ryby budou čelit kritice, Pannám potečou nervy
Zdroj: Unsplash
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 1. 4. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Překypujete energií a samými neotřelými nápady. Využijte toho ve svůj prospěch a snažte se v soukromých záležitostech prosadit všechno, co jen budete potřebovat. Uvidíte, že se vám to určitě podaří.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop upozorňuje, abyste se připravili na kritiku. I vy sami máte tendenci neustále mít připomínky na druhé lidi. Všechno vidíte černobíle a sebemenší změny vám činí potíže. Pozor si dejte na přecitlivělost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nejspíš vás ovládne humor a pohodová nálada, díky čemuž zapomenete na starosti i na nedořešené pracovní záležitosti. Užijte si společné chvíle se svými přáteli a vyrazte večer do společnosti.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop říká, ať tento den doděláte jen to nejnutnější a zamíříte někam za kulturou. Obvolejte své přátele a vyrazte společně třeba na koncert. Poznáte nové lidi a zažijete několik nezapomenutelných momentů.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Čeká vás období nervozity. Jestli jste ale plánovali dietu, začněte s ní právě nyní. Budete se divit, jak v dalších dnech půjdou kila rychle dolů. Brzy oceníte pochvalné zmínky vašich kolegů.

Doporučené video: Tři znamení, která se vyhýbají bílým plášťům


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop nabádá, ať nikomu nepředhazujete, že jen vy jste bez chyby a máte vždycky pravdu. Nikdo není neomylný a dotyčný člověk dobře ví, že udělal chybu, tak proč mu to ještě připomínat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop radí, abyste v denním programu upřednostnili rodinu. Přátelům se můžete věnovat později. Vaši blízcí pro vás mají přichystané překvapení, tak jim nepokazte radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop nabádá, abyste se vyvarovali konfliktů a výbušného chování. Měli byste být nad věcí a zachovat chladnou hlavu. Nesnažte se manipulovat s ostatními. Vyrazte raději večer za relaxem.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Užijte si pohodový den a pokud možno zapomeňte na povinnosti. Analyzovat a plánovat můžete zase někdy příště. Spokojenost z vás přímo vyzařuje, takže se nebojte na svět pohlížet takto optimisticky častěji. Svědčí vám to.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nepřenášejte problémy z profesního života do svého soukromí. Napětí by se vystupňovalo a hádku byste jen horko těžko odvrátili. Zkuste přijít na jiné myšlenky a přijměte pozvání na večírek.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den bude přát milostným zážitkům, v posteli vás večer čeká pravé nebe. Váš protějšek totiž přemýšlí nad praktikou, kterou jste už dlouho chtěli vyzkoušet. Nebojte se ho pošťouchnout.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přestaňte se konečně litovat a snažte se plnit všechny vaše povinnosti na sto procent. Nenechte se nikým a ničím rozptylovat. Získáte si tak potřebný respekt a odměna vás po zásluze též nemine.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš horoskop na tento rok ➔

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy