Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na pátek 7. 7. 2023: Ryby čeká životní nabídka, Býkům se bude dařit

žena, úspěch, radost
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 7. 7. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud vám dá někdo najevo, že mu na vás nezáleží, vězte, že je to jen póza. Spíše toho člověka mrzí vaše nedávné odmítnutí. Snažte se najít společnou řeč, všechno si vyříkejte a hlavně odpusťte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nesnažte se montovat do záležitostí ostatních lidí, máte přece svých starostí víc než dost. Čekat můžete nabídku, která by mohla změnit vaše dosavadní plány a zamíchat dokonce žebříčkem hodnot.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop říká, ať začnete chystat nové projekty, máte spoustu zajímavých nápadů. Pozor si jen dejte, ať neulétnete moc do fantazie. Naštěstí bude poblíž někdo, kdo vás zase vrátí zpátky na zem.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Čekejte úspěšný den. Veškeré činnosti zvládnete výtečně a dočkáte se uznání od svého okolí. Využijte toho k prosazení svých plánů. Je příznivý čas na představování plánů do budoucna.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop nabádá, abyste nedali na pomluvy, které uslyšíte, i kdyby vám je sděloval někdo, komu jste dosud zcela důvěřovali. Ačkoli budete pochybovat, věřte tomu, že celá pravda vyjde brzy najevo.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čekejte, že se na vás obrátí někdo s prosbou o pomoc. Měli byste dotyčnému člověku vyhovět, pokud je to ve vašich možnostech. Nezatěžujte se tím, že se budete něčím trápit nebo něčeho litovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nekritizujte jen druhé, hledejte chyby i u sebe. Pokud budete ostatním něco vytýkat, sdělujte jim to ohleduplně. S direktivním přístupem byste nepochodili a dokonce byste si mohli trvale poškodit vztahy.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop radí, ať jste trochu pružnější ve svém konání. Neslibujte, co pak nedokážete splnit. Některé věci plánujete už delší dobu, ale stále se nemůžete rozhoupat k jejich realizaci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy prozrazují, ať se připravíte na poněkud nervóznější atmosféru. Pozor si dejte na přehnané reakce okolí. Nebude úplně jednoduché zachovat za všech okolností klid, ale aspoň se o to pokuste.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste pamatovat zejména na své nejbližší. Snažte se spolu více komunikovat a mluvte o všem, co máte na srdci. Buďte k rodině pozorní, vaši blízcí si to zaslouží a v dobrém se vám to vrátí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Těšte se, že prožijete příjemný a pohodový den. Všechno okolo uvidíte tak nějak v hezčích barvách a budete mít chuť každému lichotit. I vy okouzlíte ostatní svým přirozeným šarmem a elegantním chováním.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop radí, abyste se pokusili lépe naslouchat svým blízkým. Zajímejte se o to, co cítí a co si by si přáli. Překvapit je můžete i drobnou pozorností, případně pro ně naplánujte nevšední výlet.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy