Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na neděli 9. 6. 2024: Vodnářům se bude dařit vše, na co sáhnou. Blíženci si musí dát pozor na křivdy

Úspěšná žena
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 9. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Den přeje tvořivosti a umělecké činnosti. Na cokoli sáhnete, to by se vám mělo podařit. Večer vyrazte někam za kulturou, třeba na koncert či do kina. Vlije vám to do žil ještě další energii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás nabádají, abyste v případě, že v některých záležitostech nemáte dostatek zkušeností, netrvali tvrdohlavě na svém řešení. Investujte energii tam, kde jednoznačně excelujete.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den budete mimořádně úspěšní ve všem, na co sáhnete. V milostném životě však počítejte s nejrůznějšími nedorozuměními. Ačkoli to ve vás vře, nechte protistranu domluvit, ať najdete kompromis.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nebude se vám chtít nic dělat, lákají vás samá dobrodružství a únik do říše fantazie.. Jenže na ně není zrovna nejvhodnější čas, čeká na vás totiž kupa povinností, které za vás nikdo jiný neudělá.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dávejte si pozor na to, abyste někomu neukřivdili. Máte tendenci dávat za vinu ostatním, když se vám něco nepodaří. Hledejte nejprve chybu u sebe a snažte se pokorně přijímat zodpovědnost za své činy.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že když budete dostatečně trpěliví, postoupíte zase o krok blíže k tomu, co jste si tolik přáli. Myslete na to, že nemůžete chtít všechno hned, některé věci potřebují dozrát.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Obdržíte důležitou informaci, která by vás mohla posunout kupředu ve vaší kariéře. Je důležité zachovat klid, nesmíte panikařit. Dobře si vše promyslete, ale počítejte s více možnostmi.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nahlodává vás pochmurná nálada. Nepodléhejte tomu a hledejte nějaký způsob, jak se rozptýlit. Hlavně byste neměli být sami. Zavolejte někomu z blízkých přátel a něco spolu podnikněte.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop říká, ať hledáte inspiraci tam, kde vás to dosud ani nenapadlo. Snažte se vnímat lidi kolem sebe a popřemýšlejte, zda jsou k vám zcela upřímní. Raději si lépe střežte svá tajemství.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Najdete společnou řeč s člověkem, se kterým jste k sobě neměli zrovna blízko. Dejte si však pozor na to, co všechno mu o sobě hodláte prozradit – zejména ohledně soukromých věcí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop prozrazuje, že se můžete těšit na pozitivní zprávy. Potvrdí se, že v jisté věci, za niž už déle bojujete, máte pravdu. Jen se vyhněte chybám z roztržitosti, ať si nepokazíte dobrou náladu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Těšte se na příjemná setkání s přáteli. Dostaví se nečekaná návštěva a dozvíte se informace, na které jste už čekali. Snažte se prozatím udržet tajemství ohledně toho, co uslyšíte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy