Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na neděli 7. 1. 2024: Váhy čeká velké zklamání, Střelci budou bojovat se závistí

žena
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 7. 1. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte sice hodně originálních nápadů, ale horší to už je s jejich realizací. Neslibujte nikomu nic, dokud si pořádně nepromyslíte, zda je věc vůbec ve vašich silách. Nedělejte nic, co opravdu nespěchá.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop nabádá k obezřetnosti. Pohlídejte si, co o sobě prozrazujete na sociálních sítích, někdo by toho mohl snadno zneužít. Snažte se být o něco průbojnější, ať nejste otloukánek.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den vás ovládne výborná nálada, a tak si ji nenechte pokazit od rýpalů okolo. Pamatujte na to, že jejich slova jsou záměrná, aby vás vytočili. Nejlépe se jich zbavíte tím, že je budete zcela ignorovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy prozrazují, že jistá situace bude mít vliv na vaši náladu. Nemusíte mít obavy, bude to v pozitivním směru. Snažte se dobrou náladu přenést i na lidi ve vašem okolí. Nenechte si nikým zkazit den.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že byste se měli posunout kupředu a nepřešlapovat jen na místě. Hledejte nová řešení a zajímavé možnosti, nemějte obavu podívat se na momentální problémy z jiného úhlu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte se lepšímu plánování, a to i v soukromém životě. Všechno si pečlivě rozvrhněte, ušetříte tím dost času a nedopustíte se chybného rozhodnutí, jako když budete stále na něco spěchat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte si pozor na roztržitost, jste myšlenkami úplně někde jinde, než máte být. Zkuste zapracovat na organizaci svých povinností, nemůžete si nyní dovolit udělat chybu, přišla by vás pěkně draho.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop radí, že pokud bude zataženi do nějakého konfliktu, abyste zaujali neutrální postoj. Nevyjadřujte svůj názor razantně, někoho by se to mohlo dotknout a poznamenalo by to vaše vztahy.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na to, že zažijete zklamání, neboť někdo nedodrží to, co vám slíbil. Budete naštvaní i na sebe, že jste dotyčnému opět uvěřili. Zahanbíte ho tím, že věc, s níž vám měl pomoci, zvládnete sami.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy nabádají, abyste nezačínali nic nového, dokud nedokončíte současné projekty. Buďte obezřetní, je tu osoba, která je připravena podrazit vás, až to budete nejméně čekat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vyhněte se řečem o svých plánech před cizími osobami. Možná si to ani neuvědomujete, ale je kolem vás dost závistivých lidí, kteří by vám rádi uškodili. Vychloubání by se vám doopravdy nevyplatilo.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy prozrazují, že energie vám rozhodně nechybí, ale měli byste si dát pozor na její správné využití. Vyvarujte se ukvapených reakcí, nemusíte hned okamžitě "vyletět" při sebemenší narážce na vaši osobu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy