Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli 21. 5. 2023: Rakům se podaří, na co sáhnou, Lvy čekají hádky

Jarní pohoda
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 21. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nečekejte klidný den. Věci nepůjdou tak snadno, jak byste si přáli. Myslete pozitivně i v situacích, kdy se vám bude zdát, že se celý svět spikl proti vám. Je důležité, abyste to ustáli s grácií.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Snažte se tento den myslet více na druhé než sami na sebe. Obrátí se na vás někdo s prosbou, abyste mu poradili v jisté situaci. Neodbuďte ho, ale ochotně se mu věnujte. Snažte se být spravedliví a objektivní.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den by se vám mělo dařit. Máte plno energie a síly, tak byste toho měli využít ve svůj prospěch. Vše vám půjde od ruky, tak se nebojte ani vyzkoušet něco úplně nového, co už dlouho odkládáte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy říkají, že nastává čas na sebereflexi. Zamyslete se nad svým chováním z posledních dnů. Buďte vstřícnější k ostatním, zajímejte se o jejich názory a dejte jim možnost, aby se sami vyjádřili.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Myslete na důslednost a zodpovědnost. Vyplatí se vám to, úspěchu pak bude přáno. Buďte aktivní a postupujte krok za krokem, dotáhněte všechny nedodělané úkoly do zdárného konce.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Buďte odhodlaní a snažte se udělat maximum pro to, abyste měli úspěšný den. S podporou ostatních lidí se vám bude dařit, kdekoli budete. Jste na dobré cestě, pokud vytrváte, vaše cíle se splní.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás varuje před impulzivním chováním. Zachovejte chladnou hlavu a nevyvolávejte hádky, zejména s autoritami hrozí konflikty. Radši jen naslouchejte a dejte prostor ostatním.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V tento den byste měli být více neústupní. Jen tak se vám podaří dosáhnout toho, co jste si předsevzali. Uvědomte si, že některé záležitosti vyžadují poněkud aktivnější a tvrdší přístup. Zapracujte na tom.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, abyste neplýtvali časem ani energií na zbytečnostech. Neváhejte se poradit s ostatními. Stanovte si priority, které musíte neodkladně splnit, a také to důsledně dodržujte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste si udržet optimistickou náladu, i kdyby lidé kolem vás byli pochybovační. Váš elán a nadšení dokážou ostatní povzbudit natolik, že společnými silami dotáhnete všechno ku zdárnému konci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy říkají, že byste měli být průbojnější, jen tak se vám podaří dosáhnout toho, co jste si předsevzali. Uvědomte si, že úspěch se většinou sám nedostaví, ať již v pracovním, tak osobním životě.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, ať si dáte pozor na svou nerozhodnost. Budete-li příliš dlouho váhat u nabídky, kterou obdržíte, mohl by vám onu příležitost vyfouknout někdo jiný, který se na to už celý třese.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy