Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na čtvrtek 6. 6. 2024: Štíři budou na tenkém ledě, Pannám hrozí zásah do soukromí

Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 6. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den zvládnete rychle vyřešit všechny povinnosti a budete se moci jít bavit. Pozor si jen dávejte na náhodné setkání s někým, koho nemusíte. Mohl by na vás ušít nějakou levárnu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Můžete se těšit na vcelku zábavný den. Nemělo by se odehrávat nic, co by vám mělo dělat vrásky a činit starosti. Večer se nebojte vyrazit s přáteli za zábavou a užít si nevšední noc.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop nabádá, abyste k sobě byli upřímní. Přiznejte si, kolik zanedbaných věcí se vám nakupilo. I když se vám do jejich řešení nechce, budete se muset překonat, jinak vás to brzy zavalí.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte se na to, že se vaše plány budou měnit. Nesmíte kvůli tomu panikařit, je třeba, abyste se pořádně soustředili a co nejdříve našli optimální řešení. Když zachováte klid, všechno úspěšně zvládnete.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Rozhodně se nepouštějte do rizikových záležitostí, mohli byste hodně ztratit. Splňte co nejdříve veškeré povinnosti a raději se věnujte relaxaci. Taková meditace není nikdy na škodu.

Doporučené video: Tato tři znamení nikdy nepřestanou mluvitRak (22. 6. - 22. 7.)

Máte sklony neustále myslet jen na negativní aspekty svého života a povinnosti. Pokud nechcete být neustále ve stresu, pak byste toto měli změnit. Žijete přece jen jednou a ztracené chvíle již nevrátíte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy radí, abyste vyrazili na zajímavý výlet v okolí nebo někam za kulturou. Nesnažte se vyvolávat rozepře mezi svými blízkými, jen byste jim i sobě pokazili pohodový den.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte touhu neustále o někoho pečovat. Je hezké, že se chcete starat o své blízké, ale dávejte pozor na přehnaný zásah do soukromí. Pozvěte přátele na večeři a předveďte jim vaše kuchařské dovednosti.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy prozrazují, že nemůžete vydržet na jednom místě, nejradši byste se sebrali a odjeli někam do světa. Zvažte tedy, zda je to nyní opravdu reálné, a pokud ano, začněte se chystat na cestu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop upozorňuje, abyste každému na potkání nevyprávěli o svých soukromých problémech. Tím byste jen udělali radost nepřejícím lidem, kteří by navíc těchto informací mohli zneužít proti vám.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pamatujte na zodpovědnost a honem zavzpomínejte na nedávné sliby, jež jste dali rodině. Udělejte si pěkný den a pozvěte své blízké na menší výlet. Vyhněte se jakýmkoli šarvátkám a dohadováním.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dávejte si tento den pozor na tendenci k výbušnějšímu chování. Nesnažte se za každou cenu přesvědčit ostatní o své pravdě. Rozhovorům, kde tušíte možný konflikt, se pokud možno vyhýbejte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy