Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na čtvrtek 18. 1. 2024: Rybám hrozí v domácnosti konflikty, Střelci zazáří ve společnosti

Denní horoskop na čtvrtek 18. 1. 2024: Rybám hrozí v domácnosti konflikty, Střelci zazáří ve společnosti
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 18. 1. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den máte tendenci na každého útočit a sebemenší připomínky si brát osobně. Zamyslete se nad tím, co vás tolik štve. Nesvádějte vlastní nespokojenost na druhé, ale změňte svůj přístup.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop říká, abyste se drželi zpátky, doma hrozí různé konflikty. Můžete mít dokonce pocit, že jste sami proti všem. Jen těžko budete hledat činnosti, jichž se budou chtít zúčastnit i vaši blízcí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop radí, abyste využili svých přesvědčovacích dovedností. Můžete dosáhnout úspěchu v tom, co se vám posledně nepovedlo. Musíte si více věřit, zapomeňte na to, co bylo.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Máte rozporuplné pocity, jak se zachovat v jisté situaci. Zjistíte-li, že vám někdo lhal, nenechte si to líbit, ale volte opatrně svá slova. Dotyčnému dejte jasně najevo, že na vás si nepřijde.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy prozrazují, že se neubráníte vzpomínkám na minulost. Nedohadujte se s příbuznými, kteří některé věci vidí jinak než vy. Víte dobře, že je zbytečné jakkoli je přesvědčovat.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která nostalgicky vzpomínají na své ex

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čekejte proměnlivou atmosféru. Nenechte se zatáhnout do činností, do nichž se vám nechce, i když vás budou přemlouvat vaši blízcí přátelé. Nemáte-li k něčemu důvěru, věřte svému instinktu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nevrhejte se do příliš náročných činností. Stačí, když si splníte své povinnosti. Doma je neklidná atmosféra, myslete na to, že moudřejší ustoupí. Nenechte se tedy vyprovokovat ke zbytečné hádce.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy nabádají, abyste přijali zodpovědnost za své činy. Nespoléhejte se na to, že za vás problémy vyřeší někdo jiný. Je třeba, abyste byli o něco pružnější a neplýtvali časem svým ani druhých lidí.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na nervóznější atmosféru. Na pracovišti bude panovat napětí a bez konfliktů se to nejspíš neobejde. Je nerozumné jít hlavou proti zdi, snažte se to vyřešit diplomatickou cestou.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, abyste dbali na disciplínu a dodrželi to, co jste ostatním lidem slíbili. Obezřetně jednejte ohledně finančních záležitostí, nechte si poradit od někoho, kdo dané věci lépe rozumí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop prozrazuje, že budete bezkonkurenční v komunikaci s druhými lidmi. Pokud někoho potřebujete přesvědčit ke svým plánům, měli byste toho rychle využít. Večer ve společnosti zazáříte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Počítejte s tím, že když vám bude někdo odporovat, až budete chtít prosadit své plány, musíte ho přesvědčit dobrou argumentací. Nenechte se unést emocemi, zachovejte chladnou hlavu a na jednání se připravte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy