Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dělá váš partner těchto 5 věcí? Můžete si být jistá, že je vám nevěrný!

Zdroj: profimedia
A je to tu! Uhodila jste na toho svého nadsamce a on se jen vymlouvá a zatlouká? Tentokrát mu to už neprojde, protože vy budete mnohem chytřejší! Tohle je 5 věcí, které na něj tu novou buchtu prásknou!

Zatloukat, zatloukat! Tak přesně tímhle heslem se ti naši milí řídí. Zatloukání ale odzvonilo, protože vy budete z rukávu vytahovat jedno eso za druhým. Jestli se u vás doma odehrává těchhle 5 věcí, můžete si být jistá, že sdílíte postel s nevěrníkem.

1) Z boháče je najednou chuďas

Ano, ano, i milenka něco stojí a nejde zrovna o levnou záležitost. Pokud tedy vašemu milému chybí pár tisícovek a z vašeho luxusního a bezstarostného života se stalo živoření, možná byste měla být ve střehu. Černou dírou vašich rodinných financí je nějaká plastiková blondýna a to je třeba prošetřit

2) Jeho nálady jsou jako na houpačce

Chvíli princ z pohádky, podruhé nesympatický a nervózní netvor. Tak právě za změnou nálad občas milenky stojí. Pokud tedy pozorujete u partnera podivně se střídající nálady, troufněte si ho obvinit z nevěry a uhodit na něj. Nálada se mu opět změní a jeho koktání bude konečná.

3) Z drsňáka se stal vystylovaný šampónek

Vy jste si brala průměrně vypadajícího řidiče kamionu a najednou je z něj pomalu Sagvan Tofi Kde asi bude chyba... Nejvíc ho potrestáte, když interval praní záhadně prodloužíte a do voňavek mu nalijete pár kapek octa. Pro svůj nový objev bude jistě k sežrání a ať si slečna trochu užije jeho skutečné tváře.

4) Mobil mu přirostl k ruce

Ach ty mobily, tablety a počítače. Nová doba stojí za odhalením nevěr všeho druhu, a tak se nebraňte využít všechny dostupné informace ve svůj prospěch. Maily, SMS vytiskněte a získané informace servírujte svému miláčkovi po dávkách.

5) Zvláštní odchody z domova

Běžně se chodí na fotbálek s klukama v 10 večer a pracovní večeře začíná už ve 3 odpoledne. Jestli si ten nevěrník myslí, že kvůli tomu, že on šoustá s někým jiným, se z vás stala slepice bez mozku, je na omylu Klidně mu prokontrolujte diář a nechte si tyto zvláštní činnosti vysvětlit.

Související články

Další články