Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dekoltnice Tereza Kostková se zbavila hávu utrápené ženy a nahradila Livii Klausovou v diplomatických česko-slovenských službách!

Tereza Kostková už rozhodně nepřipomíná nevěrami ubitou ženu.
Zdroj: olga path

Moderátorka a herečka Tereza Kostková (37) bude jednou z hlavních hvězd připravované akce na integraci arogantních Pražáků a bodrých Slováků – tedy Česko-Slovenského plesu v Obecním domě. Jako taková samozřejmě nemohla chybět na tiskové konferenci, kde už to konečně vypadalo, že svou mysl spíše soustředí na vidinu podávaných brynzových halušek než na to, že se svým stále ještě manželem, záletným divadelním donchuánem Petrem Kracikem (55) se jí nepodařilo úplně celoživotní terno.

„Je to pro mě už přes rok stará událost. Ale ač je to stále velmi nepříjemné téma, jdu prostě dál, protože ono člověku stejně nic jiného nezbyde,“ řekla Tereza v prostorách cukrárny, kde prý kdysi v dobách předlistopadových probíral Václav Havel se svými kamarády disidenty své vize, jaké by to bylo hezké, kdyby už v té naší zemičce konečně padnul komunismus.

Ve službách národního pokroku tak Tereza v moderátorské dvojici s Marošem Kramárem brzy nahradí paní Livii Klausovou, která nedávno poněkud nemotorně zahájila svou kariéru velvyslankyně na Slovensku. Na závěr konference bylo řečeno, že před pátou hodinou ranní bude hostům plesu podávána na jejich alkoholem zpleněné žaludky sváteční slovenská polévka kapustnica. Spořádá ji snad podvedená krasavice konečně s nějakým svým novým ranhojičem?

Související články

Další články