Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dekadentní okénko Olgy Path: Jedině na čerstvě ročním eXtra.cz se dozvíte, co právě doopravdy dělá ta pravá česká aristokracie!

Zdroj: Olga Path
+ Další 3 fotografie

Tak, milí čtenáři, je načase se znovu podívat, co dělá česká aristokracie. Některé zlé jazyky sice tvrdí, že v Česku žádnou aristokracii jako takovou nemáme, protože všechno bylo v minulosti buď vyhnáno, nebo zavražděno, nebo si pro jistotu sami sbalili své saky paky a emigrovali, ale my, co chodíme na večírky, víme své. Svou aristokracii a elitu má v přírodě jakékoliv mraveniště, tak proč ne zrovna i to naše české.

Jeden takový večírek, kde byly k vidění snad veškeré složky privilegovaných, se konal teď v sobotu a byli tam muzikáloví umělci, homosexuálové i manželka bývalého politika Šárka Grossová s profesionálně zpívajícím potomkem, takže co víc si přát. Hned po příchodu na akci se na mě střemhlav vrhnul její pořadatel Davídek Novotný, který k naprostému úleku opodál stojícího frontmana skupiny Kabát Josefa Vojtka spustil na plné pecky svůj milý uvítací ryk ve znění: „Šmarja, ahoj zlatíčko! Dlouho jsme se neviděli! A to víš, že jsi moje tajná lásečka, kterou miluji, že jo? Jo a dáš si vínečko?“ dostalo se mi vřelého uvítání, na které se ovšem chlapácky založený idol českého agrovenkova Pepa Vojtek díval poněkud zaskočeně.

Davídek, který dostal již několik hereckých příležitostí ve filmech režiséra Tomáše Magnuska, se přede mnou netajil svým novým hereckým angažmá. Po homosexuálním právníkovi ve filmu Bastardi a homosexuálním lázeňském zřízenci ve filmu Školní výlet je před ním další role – tentokrát jde překvapivě o roli homosexuálního milence jiného gaye! „Je to tak – ve filmu Modelky s.r.o., který bude mít za pár měsíců premiéru, budu hrát milence Lumíra Olšovského, který dá nakonec přednost mně před krásnou blondýnkou,“ pochlubil se Novotný s novou uměleckou příležitostí.

Nadějný herec měl nedávno rovněž narozeniny, a tak mě speciálně pro naše čtenářstvo zajímalo, co k nim obdržel. „Dostal jsem hodně poukázek na oblečení a na kosmetiku. A od svého přítele Tomáše mám krásnou taštičku na notebook, na které je hrozně roztomilá panda,“ prozradil Davídek, mimo jiné i pořadatel soutěže Muž roku. „No a jinak pro mě bylo tím největším dárečkem to, že letos přislíbil na Muži roku účast krásný čokoládový Venezuelan José, v současnosti nejkrásnější muž planety. Ale noví kocouři se už můžou opět hlásit do letošního ročníku, takže šupito presto, šupito presto!“ vyzval nové klučíky k přihlášce pořadatel. Na závěr nezapomněl dodat, že moc zdraví našeho šéfredaktora, kterého měl vždycky „hodně rád a on jeho taky“. Tak nevím, že by nám Pavlík Novotný, rovněž občasný herec, něco důležitého zatajil?

Související články

Další články