Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dejdar poprvé na veřejnosti od skandálního odhalení jeho vraždícího švagra: Čtěte, jak to probíhalo!

Martin Dejdar poprvé na veřejnosti po odhalení skandálu jeho švagra.
+ Další fotografie

Herec Martin Dejdar (48) si nedávno prožil nepříjemné chvíle. Na povrch se dostala informace o jeho švagrovi Michaelu Švábovi (45), který byl obviněn spolu s dalšími kumpány z únosu, vydírání a zastřelení českého podnikatele Petra Vlacha (†72), jehož tělo našli v Itálii poté, co byl skupinou vylákán do Francie a zavražděn.

K celé záležitosti vydal Dejdar jedno prohlášení a dál se o problematickém příbuzném nechtěl bavit.

Na zahájení grilovací sezóny se však Martin Dejdar nečekaně objevil spolu s dalšími hosty. „Martin se ale celou dobu držel stranou, dal jeden rozhovor na kameru a ani se nechtěl moc fotit. Po celou dobu, co tam byl, nesundal černé brýle z očí,“ řekl eXtra.cz jeden z přítomných novinářů.

Zvláštní je, že se ještě ten samý den v dopoledních hodinách měl objevit ve své domovské Ypsilonce na tiskové konferenci. Je dost možné, že herec, který právě společně ve spolupráci se svým švagrem Švábem přišel o obrovské peníze na produkci filmu Panství, raději upřednostnil akci pod záštitou velkého hypermarketu, který si své tváře určitě velmi slušně zaplatil.

Mohlo by vás zajímat

Další články