Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dědeček si chtěl užít s o 50 let mladší! Následky si bude pamatovat už navždy…

Á dva tři, šou dva tři…
Zdroj: reprofoto youtube.com
Třetí míza? Co to vlastně popadlo 74letého důchodce z Anglie, nevíme. Je ale jisté, že naplánovat si noc plnou vášně s o padesát let mladší slečnou nebyl ten nejlepší nápad.

V Anglii velmi známý pouliční „umělec“ Ray Boddington dokázal v manchesterské hospodě ukecat 27letou dívku k sexu. Přítel mu proto půjčil tablety Viagry a šlo se na věc.

Důchodce si chtěl být jistý, že nezklame, a tak do sebe pro jistotu kopnul rovnou dvě.

Jenže to se mu stalo osudným. Okamžitě se mu zvýšil krevní tlak a ke slečně ani nedorazil, protože se dle webu cas.sk zhroutil už na autobusové zastávce. Na místo okamžitě dorazili záchranáři a naložili Raye do sanitky.

„Už to jde dolů,“ uklidňovala ho po několika desítkách minut ošetřující doktorka. „Mně to tak teda nepřijde,“ odpověděl jí důchodce, který si oběma rukama kryl rozkrok. „Mluvím o vašem tlaku,“ upozornila ho lékařka.

Ray nyní historku vypráví jako jeden velký vtip, ale zároveň upozorňuje na to, že nadměrné užívání viagry může být životu nebezpečné.

„Skoro jsem umřel,“ cituje ho britský deník Mirror. Naštěstí se tak ale nestalo a může své fanoušky i nadále obšťastňovat následujícím uměním.

Související články

Další články