Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Dcery Petra Kordy jsou tak sexy, až se z toho opotíte! Navíc už teď vydělávají MILIONY!

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Bývalý tenisový reprezentant Petr Korda má dcery jako lusk! Po tátovi zdědily talent pro sport, a tak už v mladém věku vydělávají miliony! Fotky jejich sexy těl na pláži jsou jako příjemný bonus.

Dcery bývalého tenisty Petra Kordy jsou spíš Američanky než Češky, nicméně při pohledu na jejich sexy postavičky se české geny zkrátka nezapřou. Jak se Velikonoce vlastně za oceánem slaví? Podle fotek Jessicy (24) a Nelly (18) Kordových oslavy probíhají na pláži s drinkem v ruce a s pánskou společností.

Na ostrově Lido Key u východního pobřeží Floridy se klasická pomlázka nekonala, ale podle všeho to nikomu rozhodně nevadilo. Na této dovolené se totiž odpočívalo před dalšími náročnými turnaji profesionální golfové série LPGA.

„Zábava na sluníčku o téhle skvělé Velikonoční neděli,“ komentovala svoji fotku Nelly, kde pózovala jen v sexy bikinách.

Štíhlé vysportované postavy, krásné ksichtíky a odhalené tělo bez gramu tuku, sportovní geny otce Petra Kordy se zkrátka nezapřou. Navíc noblesní golf jim vynáší pěkně kulaté sumy peněz. Jessica si totiž golfem vydělala krásné 4 miliony korun.

Související články

Další články