Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dcera slavného herce je úspěšnou plus size modelkou: Podobná mu naštěstí není a zvládla to i bez protekce

Zdroj: Facebook/Twitter/Instagram
+ Další 3 fotografie

Chtěla hlavně hrát a tehdy doufala, že by jí slavné jméno jejího otce mohlo pomoci, i když ten tedy zrovna dvakrát žádný Anthony Quinn není. Jenže její herecká kariéra byla jedna velká katastrofa a měla na kontě jen nějaké štěky.

Pak jí někdo poradil, aby s tím hezkým obličejem zkusila štěstí u reklamní agentury, že by mohla zabodovat u kosmetických společností. Na jejich krémy by se taková zářivá a nevrásčitá pleť hodila.

A Hayley (22) to šla zkusit i s vědomím, že její příjmení Hasselhoff v tomhle oboru fakt nikoho zajímat nebude, protože důležitější jsou jiné věci. Jenže agenti rozhodli, že Hayley by byla škoda pro obyčejnou reklamu a měla by se z ní stát rovnou plus size modelka

Se svými plnými křivkami a krásným obličejem slaví velké úspěchy, touží po ní třeba Tom Ford a za to, aby mu šlapala molo a fotila jeho kampaň, jí nabízí takové částky, že ani nebude muset nikdy dědit po tátovi Davidu Hasselhoffovi (62), protože si vydělá víc než dost.

Hayley je také jednou z mála plus size, kterou pouštějí na molo. To proto, že je sice oplácaná, ale tělo má pevné, takže modely jsou na ní jako na soše a nikde se nekrčí a nedeformují se. A to je ve světě modelek s velikostí 38+ největší úspěch. Fotografie a retuš totiž dovedou zázraky, ale na mole každý vidí vaše nedostatky.

Související články

Další články