Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dcera Michaela Jacksona před pokusem o sebevraždu: Ječela na rodinu a pak se pořezala

Paris Jackson se pokusila o sebevraždu.
Zdroj: archiv

Patnáctiletá dcera zesnulé popové ikony Michaela Jacksona (†50) Paris se pokusila o sebevraždu. Deníku The Sun se podařilo zjistit, co incidentu předcházelo.

Na Paris, která byla od mala středem pozornosti médií, toho bylo v poslední době moc. Její deprese prohloubily posměšky od spolužáků, soud a články, které opět přetřásaly drogové aféry a pochybnosti o tom, zda je Michael opravdu jejím otcem.

V osudný den se Paris pohádala s rodinou, která jí nedovolila jít na koncert Marilyna Mansona. Paris vybuchla a ječela: „Přála bych si, aby tady byl můj táta. On jediný mě chápal.“ Potom utekla do svého pokoje, pořezala si zápěstí a spolykala několik analgetik.

Rodina se o mladou dívku obávala už dlouho. Nelíbila se jim její záliba v sebepoškozování a posedlost hudebníky, jako byl Kurt Cobain nebo právě Marilyn Manson. Podle jednoho ze zdrojů se prý Paris cítila strašně sama a izolována od běžného života.

Nyní je Paris v nemocnici, kde je pod čtyřiadvaceti­hodinovým dozorem. Pravidelně ji navštěvuje i její matka Debbie a teta La Toya Jackson.

Související články

Další články