Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Dcera Michaela Jacksona Paris se poprvé sešla po letech se svou matkou. Takhle teď vypadá!

První společná fotografie po letech: Paris Jackson se svou matkou.
Zdroj: dailymail.co.uk

Tak to je mazec! Dcera zesnulého zpěváka Michaela Jacksona (†50) Paris se po několika letech konečně sešla se svou biologickou matkou Debbie Rowe (54). Ta se vzdala všech svých rodičovských práv, když byly Paris pouhé tři roky. Teď to ale vypadá, že se matka snaží se svou dcerou dohnat ztracený čas.

Paris se s matkou sešla u příležitosti oslavy svých patnáctých narozenin v sushi restauraci v Kalifornii. Přestože matka Paris po letech velmi přibrala, je možné stále pozorovat společné rysy, které s dcerou mají. Debbie se prý poslední měsíce snažila Paris často kontaktovat a navázat bližší vztahy, což se očividně podařilo.

Nic proti nemá ani babička Katherine Jackson (82), která se o děti po mrtvém zpěvákovi stará spolu s jeho sestrou La Toyou (56). Strýc Paris Jermaine Jackson (58) prý řekl: "Děti potřebují maminku a tou je Debbie. Myslím, že je to skvělé, že se vídají."

Michael se s Debbie Rowe poznal, když byl hospitalizován na specializované dermatologické klinice kvůli potížím se svou kůží, tzv. vitiligem, při kterém dochází k úbytku pigmentu. Debbie tam pracovala jako zdravotní sestra. Pár se vzal v roce 1996 a Debbie Michaelovi porodila dvě děti: Prince Michaela (16) a Paris (15). Manželé se rozvedli po necelých třech letech v roce 1999 s tím, že Rowe přenechala Jacksonovi plné právo na opatrovnictví obou dětí.

Syn Prince Michael ale zatím o navázání kontaktu s matkou Debbie prý nejeví zájem.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy