Tohle byla naprosto zbytečná tragédie a zničila několik mladých životů. V neděli 10. července si na pramičku vyrazila osmnáctiletá Simona se svým přítelem. Nemohli tušit, že svůj skútr po hladině Orlíku prohání také Christoph S.

Skútr do pramice narazil a Simona zemřela. Dlouho se řešilo, kdo skútr řídil – o tragédii jsme psali ZDE.

Dnes už víme, že na něm seděl mladík, který randí s dcerou Finkové a Genzera. Na toto propojení upozornil expres.cz.

Oslovili jsme Lindu Finkovou, zda se k tragédii chce nějak vyjádřit. „Jediné, co k tomu mohu říct, je to, že každá taková nehoda je obrovskou tragédií pro všechny zúčastněné,“ sdělila webu eXtra.cz Finková.

Těžké životní zkoušce momentálně čelí její dcera Viktorie. Nyní se ukáže, jak silná je její láska k příteli. Mladík určitě nevrazil do pramice úmyslně, na druhé straně osmnáctiletá Simona je po smrti a pozdní lítost jí život nevrátí.

Přitom Viktorie Genzerová byla po boku Christopha tak šťastná a plánovali spolu budoucnost. Jsou spolu už dva a půl roku a až další týdny ukážou, zda jejich vztah vydrží.

Christoph S. si zrušil facebookový účet a o popularitu nyní nestojí. Na internetu se ale dají dohledat starší články, kde Viktorie Finková popisuje jejich velkou lásku.

Tragická nehoda na Orlíku stále není zcela objasněna. Na vyšetřování spolupracují kriminalisté a Státní plavební správa.