Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Eminema vyrostla do krásy. Tohle je celý tatínek!

Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Hailie Scott je dcera slavného rappera Eminema a problémové matky Kimberly Anne Scott. Můžete si ji pamatovat jako malou holčičku z dob, kdy byla Eminemova sláva na vrcholu. Nazpíval o ní několik songů a má Hailie vytetovanou dokonce na své paži. Od té doby ale uteklo hodně času a maličká Hailie vyrostla v krásnou slečnu!

Někdy zhruba na přelomu tisíciletí byl Eminem (43) na vrcholu své slávy. Zatímco kariéra mu šlapala na plné obrátky, tak v soukromém životě se mu příliš nedařilo.

Veškeré své problémy promítal do svých textů, které byly zejména o jeho nejmilovanější dceři Hailie a taky o její matce, kterou Eminem miloval až za hrob Bohužel Kimberly Anne Scott nebyla zrovna matkou roku a vztah s Eminemem byl jako na horské dráze.

V roce 2000 požádal Eminem o rozvod, ale Kimberly požadovala 10 milionů dolarů a plnou péči o Hailie Po dohodě nakonec Eminem přistoupil na požadavek přenechat péči dcery své ženě, ačkoliv je jeho dcera pro něj prý to nejdůležitější na světě. Doteď mají spolu velmi pevný vztah. Koneckonců americký umělec má svou dceru vytetovanou na paži.

Matka nyní už dospělé Hailie se po rozvodu s rapperem dostala do problémů s drogami a byla odsouzena na dva roky Ovšem v roce 2006, kdy vyšla z vězení, se na veřejnost dostala zpráva, že s Eminemem obnovují manželský slib.

Hailie je nyní dvacet let a vyrostla v krásnou dívku. Má i dvě nevlastní sestry, které Eminem adoptoval.

Související články

Další články