Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dcera (3) vjela autem do rybníka. Otec ji zachránil a sám zemřel

Její otec je skutečný hrdina. (Ilustrační foto)
Zdroj: archiv
Anthony Burgess (24) byl skutečně svědomitý otec, který svou tříletou dceru nadevše miloval. Příběh, ze kterého mrazí, se odehrál ve městě Indianapolis. Malá dívka se tam propadla společně s autem do zamrzlého rybníka, jelikož v něm nechtěně zatáhla za ruční brzdu. Anthony do rybníka bez váhání skočil. Dceru se mu podařilo zachránit, ale vzhledem k tomu, že neuměl plavat, tak utonul.

Tatínek tříleté dcery Anthony Burgess stál zrovna u auta se svým přítelem Bobby Malonem, když jeho dcerka v autě nechtěně zatáhla za ruční brzdu. Auto se rozjelo a vjelo do zamrzlého rybníka. Anthony nikdy neuměl plavat, a přesto do rybníka ihned skočil a dceři zachránil život. Sám se však utopil, píše Daily Mail.

„Zachránil svoji dceru, ale už nemohl zachránit sebe,“ napsal na Facebook jeho přítel Bobby. Do vody skočil i on, ale vrátil se ke břehu, jelikož cítil, že se utopí. Anthony se však nevrátil a ve vodě byl dobrých dvacet minut. Jeho dcera je sice momentálně v kritickém stavu, ale je stabilizovaná. „Děkuji ti Ježíši za to, že jsi mu dal sílu zachránit dceru, pamatujme si ho jako hrdinu,“ napsala na Facebook pro změnu žena jménem Kelly Jordan. Takového otce bychom chtěli všichni.

Související články

Další články