Učit se texty v angličtině je pro Davida velmi náročné. Neumí totiž anglicky a navíc je dyslektik a dysgrafik. Jak řekl portálu prask.tv, před začátkem show se hodně rozhodoval, jestli do soutěže vůbec jít.

„Během dvou měsíců mi několikrát fakt došly síly. Makal jsem jako nikdy a ten strach z ostudy mě nutil to někdy s cvičením přehánět,“ řekl David. Natáčení všech vystoupení ho vyčerpává jak fyzicky, tak psychicky. Je to totiž pořádná dřina a to divák nevidí.

Z proměn mu dal nejvíc zabrat Ricky Martin. Zpěvák ho nemá rád a převtělit se do něj byl opravdu oříšek. „Moc ho nemusím a věděl jsem, že musím alespoň jednou pořádně zatančit společně s taneční skupinou,“ řekl Kraus. „Na ty nervy, které jsem měl před tím číslem, kdy jsem si to sám tančil na záchodě, nikdy nezapomenu,“ dodal.

Naopak mu překvapivě sedla proměna ve zpěvačku Adele. Maskéři se na něm museli vyřádit a on se převtělil do ženy, i tak mu to ale prý sedlo. Jeho vystoupení bylo fenomenální a po skončení mu dokonce volal i jeho otec, který byl nadšený.

Jediné, co Davida mrzí, že nedělal ani jednou žádného černocha. Jak mu půjde další proměna, uvidíme už dnes.