Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dara Rolins vzpomíná na svého zemřelého kamaráda: Přečtěte si nejdojemnější vzkaz sexy zpěvačky!

Dara Rolins a Alex Hromek.
Zdroj: facebook.com

Zpěvačka Dara Rolins (40) před dvěma roky utrpěla obrovskou ztrátu. Zemřel její milovaný kamarád, vizážista Alexander Hromek (†30). 29. října by oslavil třiatřicáté narozeniny. Zpěvačka na svůj facebookový profil napsala dojemný vzkaz.

„Dnes by měl Alex narozeniny. Celý den si v hlavě přemítám tu hromadu společných zážitků, jeho úsměv… Byl vždycky dobře naladěný ‚reday to go‘ kamkoliv, kdykoliv, za čímkoli, co dávalo smysl… (někdy ani vlastně nemuselo, stačilo, že bude sranda…). Nikdy jsem ho neslyšela si na něco stěžovat, nemít chuť probudit se do nového dobrodružství. Přesně tak! On si uměl život užívat. A užil by si i tento večer, tak jsme si ho s ním před třemi roky naposledy užili i my. Všechno nejlepší BEJBY, užij si tu dnešní party s anděly! Myslím na tebe a určitě dnes nebudu sama,“ vyznala se ze svých pocitů zpěvačka.

Náhlá smrt kamaráda, kterou způsobil zápal plic, Daru dostala na kolena. Na pohřbu, kde se spolu s rodinou sešli přátelé z Česka i Slovenska, Dara zkolabovala. Na člověka, se kterým zažila spoustu krásných okamžiků zkrátka nemůže zapomenout.

Související články

Další články