Slovenská zpěvačka Dara Rolins, žijící v Česku, je na scéně od útlého věku a drží se pořád na výsluní. K její kariéře a postavení ve společnosti patří i vždy dokonalý a uhlazený vzhled, ale Dara si potrpí nejen na hezké tvářičce, ale také na luxusním těle, kterým disponuje již několik let.

I když se v roce 2008 stala hrdou matkou dcery Laury, ani poté se její postava nezměnila a Dara ve svém věku vypadá pořád báječně. Tohle tělo ale není jen tak, a i když jisté zásluhy má určitě genetika, Dara pořádně dře, aby se ve svém těle cítila dobře.

Konečně prozradila ženám a dívkám toužícím vypadat jako ona, jak na to: „Ptáte se mě pořád dokola, jak to dělám, že mám skoro celý svůj život stejnou velikost kalhot? No jednoduše, nejím kraviny, jako jsou sladkosti a pečivo. Téměř vůbec, i když si občas malinko zobnu ze sladkostí. Je pravda, že čokoládě a zmrzlině neodolám, ale nejde o častou nebo nadměrnou konzumaci,“ řekla Dara.

„Vím, co chci, a to, že mě nebaví mít špeky a moje tělo vypadá lépe s plochým bříškem. Myslím si, že zralá žena by na sebe měla být prostě co nejpřísnější v případě, že řeší postavu a touží po vyrýsovaném těle. Žádné extra triky za tím nehledejte, jde pouze o kvalitní jídlo a pohyb. Osobně si ale myslím, že každá žena máme nějakou predispozici a upnout se na nějaký vzor je zdravé jen do určité míry. Pokud funguje jako inspirace, motivace a poradenský zdroj, máte vyhráno! V opačném případě je to v samé podstatě špatně zvolená cesta, jak být zdravá, šťastná ve svém REÁLNÉM těle a světě.“