Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dara Rolins má tělo, že by mohla závodit na MS ve fitness. Tady je recept, jak vypadat jako ona

Dara Rolins má tělo, že by mohla závodit na MS ve fitness. Tady je recept, jak vypadat jako ona
Zdroj: facebook.com

Dara Rolins (40) se vždy mohla pochlubit štíhlou postavou, ale v posledních letech na jejím těle přibyly svaly, se kterými by se zpěvačka směle mohla porovnávat s profesionálními fitnesskami.

Na svém facebookovém profilu česko-slovenská hvězda nahrála fotografii z posilovny, kde je vidět její vypracované, ploché bříško a svaly na pažích. "Dnes fitko, včera pilates. To je, abych připomněla, jak se rodí pěkná těla. Nevěřte strojům, co za vás cvičí, liposukcím, dietám... Jediné, co funguje, je obyčejný trénink, disciplína a pevná vůle. S tím vším bojuju i já, nemyslete si. Je to ale jediná cesta, jak žít v těle, ve kterém se cítím dobře," okomentovala svou fotku Dara.

Na jejím těle také přibylo v oblasti pod pravým podpaždím nové tetování. "Je to meč s nápisem brave (česky statečný)," dodala zpěvačka. Svou zálibou v posilování je proslulý i její partner, rapper Rytmus, takže tihle dva jsou ve fitku jako doma.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy