Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Daniel Landa je frajer. Podívejte se, co udělal pro nevyléčitelně nemocného fanouška

Daniel Landa je frajer. Podívejte se, co udělal pro nevyléčitelně nemocného fanouška
Zdroj: youtube.com

Daniel Landa (46) působí na první pohled jako drsný rebel bez soucitu, jak to ale vypadá, tak opak je pravdou

Když se dozvěděl, že by se s ním chtěl potkat šestadvacetiletý fanoušek Rado ze slovenského Humenného, který trpí nevyléčitelnou nemocí, během které ztrácí kolagen z těla a jeho tělesná schránka se tak postupně hroutí, všeho zanechal a rozjel se za ním.

U návštěvy, která Rada moc potěšila, ale nezůstal. Daniel se rozhodl uspořádat pro věrného fanouška a jeho rodinu sbírku, aby jim alespoň trochu ulehčil život.

„Chtěl bych veřejně oznámit, že jsme zřídili konto pro Rada, na které jsem poslal padesát tisíc korun. Ty peníze jsou určené Radovi a jeho rodičům. Rado je těžce nemocný a ty peníze mu poslouží k trošku zpříjemnění a zjednodušení života. Koho ten příběh zaujal, může také poslat libovolnou částku. Kdo nechce, ať neposílá nic,“ říká Daniel ve videu, které pro tuto příležitost natočil.

V tu chvíli už jsme si říkali, že je to prostě formát Jenže on zašel ještě dál

Dan nezůstává jenom u padesátitisícové částky, kterou již na transparentní účet poslal. Na účet poputuje také část peněz z výtěžku prodeje exkluzivních vstupenek na tribunu na jeho dlouho očekávaný VELEKONCERT, který se uskuteční 12. 9. 2015.

Pokud byste chtěli přispět Radovi a jeho rodině také vy, můžete posílat příspěvky na transparentní účet 19-0309207309/0800, jenž je zřízený u České spořitelny v rámci projektu »Radoslav« Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové.

Související články

Další články