Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dan Bilzerian to konečně přiznal: Ano, mám poprvé v životě přítelkyni! Co provedl, než se s ní vyspal?

To je jeho vyvolená.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Když už se usadí i takový bouřlivák, jako je Dan Bilzerian, tak se asi může stát úplně všechno. Ano, je to tak. Milovník zbraní, pokeru a krásných žen zkrotl. Okouzlila ho Sofia Bevarly a prý teď spí jenom s ní.

Dan Bilzerian se proslavil svými divokými večírky, kde okolo něj bylo plno nahých kočiček. Jeho život byla nikdy nekončící party, ale pak potkal Sofii. Byli spolu na dovolené, navštívili záchrannou stanici pro zvířata a najednou byla na Danových fotkách jenom ona. Žádné další nahé holky z orgií. Fanouškům zatrnulo. Bilzerian má vážný vztah! A měli pravdu, v rozhovoru pro Square Mile magazín to milionář potvrdil.

„Jo, je to tak. Mám přítelkyni. Poprvé v životě. Teda předtím jsem taky nějaký měl, ale vždycky jsem u toho š*kal jiný holky,“ přiznal.

„Nebylo to seznámení jako z pohádky a žádná láska na první pohled. Viděli jsme se na večírku, kde jsem předtím v*šukal tři jiný holky. Pak až ji,“ prozrazuje Dan vskutku „romantické“ okolnosti seznámení.

„No a pak jsme se začali vídat víc, no. Ona byla prostě jiná, víte. Je chytrá, v pohodě a má ráda stejný věci jako já. No, a nějak to přišlo,“ uzavírá Bilzerian. A kdo je jeho nová holka? Sofia nedávno oslavila 21. narozeniny a živí se jako modelka.

Související články

Další články