Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dan Bilzerian prodává své legendární sídlo neřesti: Podívejte se, v jakých pokojích souložil a pořádal orgie!

Chtěli byste ložnici po Danovi? Postel asi ne…
Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
Všechny místnosti bude třeba vydezinfikovat od tělních tekutin, některé věci bude lepší prolít savem a třeba takovou postel nebo gauč budoucí majitel raději rovnou zapálí. Milovník pokeru, holek a zbraní Dan Bilzerian prodává své luxusní sídlo!

Odehrálo se tam několik stovek večírků, orgií, šílené grupáče, ve všech pokojích běhaly nahé holky a venku kraloval Danův oblíbený kozel Zeus. Teď se ale bouřlivák Bilzerian rozhodl sídla zbavit.

Svoji legendární vilu nedaleko Las Vegas prodává v přepočtu za 132 milionů korun a určitě se najde kupec, který si tuhle vilu s prvotřídním výhledem koupí.

Jak uvidíte na fotkách, vila je zařízena v docela kýčovitém stylu, ale to Danovi nevadilo. Ryby na stěnách, rohy na křesle nebo červené sametové židle v jídelně jenom upevňovaly pověst někoho, kdo si může dovolit všechno. Nemovitost má rozlohu 900 metrů čtverečních a podle všeho si v ní Dan užíval přímo skvěle. Ale je čas na změnu.

Sídlo svěřil do rukou svého agenta a šušká se, že si hledá bydlení blíž své rodině, hlavně svému bratrovi. Otázkou zůstává, jestli také přestěhuje všechny své oblíbené kočičky, se kterými se v minulosti v těchto pokojích tolik napařil!

Související články

Další články