Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dámy, víme, jak přelstít chloupky: 5 triků, jak se nebudete muset holit tak často!

To, že byla zima a vy jste zrovna neměla milence, bylo přece jen v něčem fajn. Vaše nohy připomínaly předloktí yettiho a bylo vám to šumák. Teď, i když stále nemáte milence, by bylo možná dobré se do sukének zase začít holit. Víme, je to otrava a musí se to dělat často. My ale známe triky, díky kterým se nebudete muset holit tak často.

1. Peeling

Ještě předtím, než vezmete do ruky žiletku, pořádně si nohy promasírujte s peelingem a kartáčkem. Jednak odstraníte odumřelé kožní buňky a také vám vylezou chloupky, které se často schovávají těsně pod pokožkou.

2. Kvalitní holítko

Plácněte se přes kapsu a používejte kvalitní žiletku, se kterou nebudete muset každé místečko přejíždět třikrát. Bylo by dobré ji také po každém holení vyměnit, ale to už bychom asi po vás chtěli moc :).

3. Holte proti směru růstu

Možná se vám to zdá logické, ale jsou takové expertky, které jedou po směru a pak se diví, že mají nohy jako struhadlo.

4. Sáhněte po sóji

Kupte si body milk s obsahem sóji. Ta totiž působí na vlasové folikuly a zastavuje růst chloupků. Takové tělové mléko navíc dokonale hydratuje vaši pokožku.

5. Vitamin B6 pomůže

Růst chloupků je také závislý na tom, co jíte. Zvyšte příjem vitaminu B6, který je obsažen v rybách, banánech, brokolici, mrkvi nebo zelí. Uvidíte, že budete mít pokožku déle hladkou.

Související články

Další články