Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dámy, udržte si styl jako vévodkyně: 10 nejlepších těhotenských outfitů Kate Middleton

Kate Middleton je módní ikona a jako těhotná vypadala skvěle.
+ Dalších 7 fotografií

Vévodkyně z Cambridge (31) je asi nejzářivější módní ikona, o tom není pochyb. Tahle žena s jasnou pletí, rozevlátými vlasy, útlou postavou a sošným postojem udává trendy už od té doby, co se jí říkalo Katie-Watie, tedy Kačka-Čekačka, když se jí britský tisk posmíval, že se svatby s princem Williamem (31) nedočká.

Nakonec nejenže z toho byla svatba století, ale hlavně porod století, protože Catherine povila téměř v přímém přenosu budoucího krále Anglie, prince George.

Stejně jako její porod sledoval i celý svět, jak se vévodkyně kulatí a zda jí těhotenství neubírá na kráse. Bohužel pro rejpaly, nic takového se nestalo a britská princezna jen kvetla. Zezadu by nikdo nepoznal, že je těhotná, a těhotenská kila neměla žádná, protože Kate cvičí už roky poctivě pilates a nevzdala se ho ani v požehnaném stavu. Když k tomu připočteme její smysl pro styl a eleganci, je jasné, že tuto ženu málokdo překoná. Pojďte se tedy s námi podívat, jak vypadá vzor nejen těhotných žen.

Mohlo by vás zajímat

Další články