Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dámy, připravte si kapesníčky! Na scéně je nejromantičtější kapela Česka!

Krásné, mladé a nadané hudebníky si zamilujete na první poslech!
Zdroj: Archiv
+ Další fotografie
 • Dobříšská kapela Robin se pomalu dostává do povědomí naší hudební scény. Její členové, frontman Robert (Robin) Štaffen, Pavel Hrubý, Jan Tesař a Martin Dušek skládají vlastní hudbu i texty.
 • Holčičí publikum si tuhle partičku prostě zamiluje, protože jejich texty jsou určené hlavně jim. Všechno, co dělají, dělají od srdce a je to znát. To nejdůležitější pro vás, dámy, ale přijde teď! Členové kapely jsou nezadaní!
 • Dohromady se dali v roce 2014, ještě jako členové různých kapel. V této sestavě začali hrát po klubech a barech, kde interpretovali covery jiných známých bandů. Chtěli ale tvořit a vyjádřit se vlastní tvorbou, a tak společně sedli do zkušebny a výsledek je na světě!

  Čtyřčlenná kapela dostala název Robin podle jména frontmana, který zpívá a hraje na kytaru. Shodli se velmi rychle na tom, že chtějí hrát pop-rock, který je nejlépe uchopitelný a klukům je nejblíž.

  Převážně pracují s až básnickými texty, které skládá buď přímo Robin, nebo jeho kamarád Jonáš Černý. Kluci se snaží hlavně o to, aby nikoho nenapodobovali a vytvořili kapele svoji vlastní jedinečnost. Jejich cílem je zaujmout jak mainstreamového posluchače, tak jedince, kteří hledají v textech hloubku. A dámy! U jejich textů vám opravdu zvlhnou kapesníky!

  Kluci se přihlásili do mezinárodní soutěže Skutečná liga, ve které se probojovali ze 104 kapel mezi 10 nejlepších a již tuto sobotu budou soutěžit o postup do finále!

  Tato soutěž je veřejná a vy můžete kluky podpořit již tuto sobotu od 14 hodin v Praze, v klubu Mlejn, kde budou soutěžit o postup.

  Vy si můžete exkluzivně poslechnout jejich demo nahrávku, která dámám zvlhčí nejen kapesníky, a to zde.

  Jo, a holky! Kluci jsou single, takže nám neváhejte psát o kontakt na email: redakce@extra.cz.

  Související články

  Další články