Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Dámy, hlídejte si svou hřívu! Tohle je 8 způsobů, jak si v horkých letních dnech nezničit vlasy

Milé dámy, na vlasy si dejte v létě extrémního majzla!
Vlasy jsou korunou naší krásy. V létě ale trpí víc, než kdybyste je sušily nad plamenem.

I když jsme v létě krásné, sexy, svůdné a opálené, nejen naše kůže, ale i vlasy trpí neustálým přesoušením a vystavováním slunečním paprskům.

Tohle je 8 způsobů, jak je ochránit a nezničit.

1) Pokud je namáčíte ve slané nebo chlorované vodě, pokaždé je osprchujte vodou sladkou. I když máte pocit, že ze slané vody lépe drží váš účes a cítíte „surfařský“ šmrnc, vaše vlasy volají pod tíhou soli o pomoc!

2) Úplně vynechte žehličky na vlasy, kulmy a fény. Sluneční paprsky působí úplně stejným náporem a vlasy se tak lámou, třepí a přesušují. Nechte svou hřívu po každém mytí vždy jen samovolně proschnout nebo použijte ionizační fén.

3) Doplňujte vitaminy, které vaše vlasy potřebují. Především pak vitamin A, který najdete třeba v mrkvi, petrželi a ananasu, ale také B-komplex, který je například v rajčatech, hroznech, banánech, mléku a v květáku.

4) Používejte kvalitní šampony a kondicionéry a na vlasové kosmetice rozhodně nešetřete. Vyplatí se vám zainvestovat do té přímo z kadeřnického salonu.

5) V létě úplně zapomeňte na barvení. Jednak barva dříve vybledne do nechtěného odstínu, a navíc je barvením extrémně oslabíte, takže pro ně bude mnohem těžší zregenerovat se.

6) Pokud máte dlouhé vlasy, smotávejte je do drdolu. Uchráníte tak totiž konečky před sluníčkem a ony se nebudou tolik přesušovat a třepit.

7) Vyzkoušejte vlasové spreje s UV filtrem. Nezatíží vaše vlasy tolik jako oleje a navíc je krásně provoní.

8) Přes noc svým vlasům naopak dopřejte absolutní volnost. Na usínání v natáčkách nebo copu přes léto proto zapomeňte.

Mohlo by vás zajímat

Další články