Proč spolu kdysi lidé vydrželi celý život, ale dnes se rozvádíme po roce, podvádíme se ještě v den svatby a nebo na svatbu raději vůbec nevěříme? Protože to prostě neumíme!

Tohle je 8 rad našich babiček, které by mohly pomoci udržet i váš vztah!

1) Když se ptáček zatoulá, nebudeme se na něj zlobit, naopak ho pochválíme, že se vrátil do klece, a ještě mu za to nasypeme zrní!

2) Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Aneb co oči nevidí, to srdce nebolí.

3) Všechny průšvihy zameteme hezky pod sukni, ono se nic nestane, když sousedka nebude znát příčiny všech našich hádek.

4) Když se něco rozbije, radši to desetkrát zkusíme opravit. Vyhodit se to totiž dá vždycky. A o vztahu to platí dvojnásob!

5) Staré kolo dobře jede nebo minimálně už víte, jak na něm jezdit. A taky už máte nějak nastavené sedlo a víte, jak s přehazovačkami. No ne? A staré koště dobře mete. To bezpochyby.

6) Stará láska nerezaví. A když zrezaví, tak existuje spousta způsobů, jak ten rez odstranit. Třeba polít octem! Časem stejně zrezaví všechno, tak proč se stresovat!

7) Dobrá manželka by se měla tvářit tak, že má její manžel vždycky pravdu. Všem budoucím manželkám proto neuškodí hodiny dramaťáku!

8) Kdo nic nehledá, nic nenajde. Zapomeňte na šmírování v mobilu a mailu. Nebo snad chcete číst milostné SMS od jeho milenek?!