Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dalších 6 celebrit, které nenávidí své filmy! Kdo by to byl do pana Greye z 50 odstínů šedi řekl!

Mark Wahlberg není jediný, kdo lituje některých rozhodnutí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Že se herci nestydí říct svůj názor na již natočený snímek, už víme. Jenže co když nadávají přímo při natáčení? Jamie Dornan tak činí. A stejně mu to asi projde. Kdo by totiž tu jeho práci vůbec chtěl... Které další celebrity se rovněž nebály promluvit?

Katherine Heigl – „Zbouchnutá“

Tento snímek zajistil Katherine (36) místo mezi nejlépe placenými herečkami Holly­woodu. Víc pozitiv v něm ale herečka nevidí. Podle jejího názoru film vytváří iluzi žen jako mrzutých zatrpklin, zatímco muži jsou v něm vyobrazeni jako vtipní pohodáři.

Charlize Theron – „Falešná hra“

Krásná Jihoafričanka hrála ve filmu po boku Bena Afflecka (42) a to přilákalo velké množství diváků. Jenže nakonec to bylo tak, že film nasbíral více kritiky než peněz. To, že se nejednalo o kvalitní snímek, později přiznala i sama Charlize (39), která upřímně prohlásila, že nestál za nic.

Jamie Dornan – „50 odstínů šedi“

Tohle by opravdu čekal jen málokdo. Ostatní alespoň s kritikou počkají až po skončení natáčení, ale Jamie (33) se nestydí říct svůj názor už během něho. Začíná ho štvát, že mezi ním a kolegyní Dakotou nepřeskočila žádná jiskra (při pohledu na ni není tak úplně divu). Navíc ho štve, že mu od premiéry filmu neřekne na ulici nikdo jinak než pane Greyi. Jamie se měl navíc údajně i nahlas smát červené místnosti, kde se odehrávají všechny intimní scény. Trochu více loajality, Dornane?

John Cusack – „Radši umřít“

Johna (48) pobouřil tento film natolik, že se s kritikou neváhal obrátit na jeho režiséra Steva Hollanda. Tomu velice ostře řekl, že je to nejhorší film, jaký kdy viděl, a jemu už nikdy nebude věřit.

Christopher Plummer – „Za zvuků hudby“

Film je sice považován za klasiku a ze strany diváků je hodnocen docela kladně, samotný Plummer (85) to ale vidí jinak. Dokonce i odmítl hrát v nové verzi, která se měla točit v roce 2005. Podle něj by se mělo dílo přejmenovat na „Zvuk hlenu“. Drsné, že?

Mark Wahlberg – „Stalo se“

Není divu, že Marka Wahlberga (43) tento film nepotěšil. Při scéně, kdy si zcela vážně povídal s kytkou, si nejspíš uvědomil, že účast na natáčení tohoto filmu je krok vedle. Nevybíravě se pak ke snímku vyjádřil na tiskové konferenci k filmu Boxer. Ale může se mu někdo divit?

Související články

Další články