Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Další živý Ken je tu! Justin Jedlica je specialista na implantáty! Sám jich totiž má požehnaně!

Další živý Ken je tu! Justin Jedlica je specialista na implantáty! Sám jich totiž má požehnaně!
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Zdá se, že živým Kenům v dnešní době štěstí přeje! Dalším plastickým klučinou je beze sporu Justin Jedlica. Tenhle specialista na silikony vám je vytvaruje podle vašich představ. Zamluvit si u něj konzultaci můžete i vy. Poradí vám totiž nejen s implantáty do prsou, ale také kamkoliv jinam na vašem těle.

Justin Jedlica byl hubený klučík, kterému se nedařilo přibrat, a to ani když denně dřel ve fitku. A tak se jednoho dne rozhodl, že si s napumpováním svalů trochu pomůže. Jak jinak, než silikony. Trend moderní doby je totiž nechat si narvat implantáty všude, kde to jde, místo toho, aby na sobě člověk skutečně makal. Pánové, vážně už se po skutečných chlapech slehla zem

Tahle náhražka muže má za sebou téměř pět set chirurgických zákroků, které ho stály zhruba půl milionu liber. Hm, docela výkon, ale nebojte, on si ty peníze na sebe opět vydělá. Vytvořil totiž ideální stehenní implantáty, které si nechal patentovat Po osobní konzultaci vám tak vřele poradí, jaká velikost je pro vás vhodná.

Výsledky jsou, jak si na něm samotném můžete všimnout, více než ohromující! Po Rodrigu Alvesovi je tu tak druhý plastelíňák, který mu šlape v úchylnosti na paty Bizááár!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy