Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další teroristický útok: "Tohle máte za Sýrii," zařval a podřízl muži v metru hrdlo!

Další teroristický útok: "Tohle máte za Sýrii," zařval a podřízl muži v metru hrdlo!
Zdroj: youtube.com
Odporný útok, který policie již vyšetřuje jako teroristický čin, se odehrál včera večer v londýnském metru. Zatím neznámý muž dokázal zranit tři lidi, přičemž jeden z nich leží v nemocnici v kritickém stavu.

Policistům se podařilo muže zpacifikovat pomocí taseru, zatímco přihlížející na něj křičeli, že není žádný muslim.

"Bereme to jako teroristický čin. Žádám veřejnost, aby zůstala klidná, ale měla se na pozoru. Hrozba teroristického činu je i nadále vysoce pravděpodobná," uvedl Richard Walton, který je ve vedení tamní protiteroristické jednotky.

Devětadvacetiletý muž, který křičel, že se jedná o pomstu za Sýrii, byl převezen na služebnu a zatím o něm nejsou známy žádné bližší informace.

"Šel jsem normálně ve stanici Leytonstone na vlak. Připravený na vánoční večeři s přáteli. Šel jsem dolů a viděl hodně lidí utíkat. Ignoroval jsem to a šel k mému vlaku. Pak jsem nemohl uvěřit vlastním očím. Viděl jsem chlapa s nožem a mrtvého muže na podlaze. Tak jsem ječel a utíkal o život. Po dobrých 10 až 15 minutách přijela policie a toho člověka zatkla," uvedl Laurynas Godvisa pro Mirror.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=Y7bBoKkvLWY}} " style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články